Mbaye Diagne

Mbaye Diagne’den Çarpıcı Açıklamalar

Posted by

Sözleşmesi hala Galatasaray ile devam eden ve Club Brugge ekibinde kiralık forma giyen Mbaye Diagne, İngiltere basınına önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray ile sözleşmesi hala devam eden ve şu an kiralık olarak Club Brugge ekibinde forma giyen Mbaye Diagne, merak edilenlere ilişki konuştu. 28 yaşındaki golcü sporcu, Club Brugge tarafından Şampiyonlar Ligi için transfer edildiğini söyledi. Ve kiralık forma giymiş olduğu takımın, kendisinden gruptan çıkarma talebinde bulunduklarını söyledi.

Fakat PSG maçında kullanmış olduğu penaltı sebebiyle kadro dışı bırakılan Diagne, bu duruma ilişkin de önemli itiraflarda bulundu. O penaltıyı kullanmaması gerektiğini söyleyen Senegalli futbolcu, o sırada ise çok ateşli olduğunu söyledi. Penaltıyı kendi kazandırdığını ve kullanarak da gol atmaya karar verdiğinin altını çizdi.

Hiçbiri Benimle Aynı Seviyede Değil

Adrenalin seviyesinin de o an çok yüksek olduğuna dikkat çeken başarılı oyuncu, takımına da yardım etmek iç güdüsü ile penaltı kullandığını söyledi. Sonrasında ise hem takımdan hem de teknik direktör özür dilemiş olsa da, kadro dışına alındığını belirtti.

Takımla her gün antrenmanlara çıktığını ve elinden gelenin de fazlasını yaptığını söyleyen başarılı oyuncu, teknik direktörün ise kendisi istemediğini ve maç kadrosuna hiçbir şekilde almadığını ekledi. Kendi yerine almış olduğu futbolculara da saygısı olduğunu söyleyen Diagne, yine de hiçbirinin kendisi ile aynı seviyede olmadığını vurguladı.

Güncel Yazılar

Comments are closed.