MESUT ÖZİL İMZA TÖRENİ BUGÜN

Posted by

Yılın transfer haberi olan Mesut Özil ve Fenerbahçe anlaşması bugün resmiyete dökülüyor. Mesut Özil tüm süreçler hızlansın ve takım ile kaynaşsın diye Ali Koç’un şirketinin özel uçağı ile İstanbul’a getirtilmişti geçtiğimiz günlerde.

Bugün, 27 Ocak Çarşamba günü saat 15.00’te Mesut Özil yeni evi, yuvası Fenerbahçe ile adeta nikahlanacak. Saatler 15.00’i gösterdiğinde Mesut Özil artık 3,5 yıllık anlaşması ile sarı lacivert forma giyerek Fenerbahçe transferini resmiyete dökecek.

TÜM DÜNYA BASININ GÖZÜ FENERBAHÇE’DE

Mesut Özil’in transferinin dedikoduları bile tüm dünyayı kasıp kavurmuş ve sürekli haber akışında farklı bir haber girilerek Mesut Özil haberleri, dedikoduları adeta sürekli gündemde tutulmuştu.

Fenerbahçe kesinleşmeye kadar sessizliğini korudu ve “Gel gündüzle gece olalım” şarkısını paylaşarak Mesut Özil resmiyetini Twitter üzerinden duyurmuştu. Arsenal’dan ayrılıp Fenerbahçe’ye gelen Mesut Özil’in her adımı, her hareketi, paylaştığı her fotoğraf bir anda gündem oluyordu.

Geçtiğimiz günlerde takımla beraber ilk antrenmana çıkan ve ilk maç olarak da Rizespor karşılaşmasında sahaya çıkacak olan Mesut Özil Fenerbahçe’de olmaktan dolayı çok heyecanlı olduğunu ve burada, Türkiye’de, Fenerbahçe’de olmaktan inanılmaz mutlu olduğunu her seferinde açıklamalarına ekledi.

Aslında her zaman Fenerbahçeli olduğunu dile getiren dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil bugün resmi olarak Fenerbahçe ile nikah kıyacak. 3,5 yıllık süre boyunca sarı lacivert takım için ter dökecek olan Mesut Özil nasıl bir performans sergileyecek merak konusu.

MESUT 15.00’TE İMZA ATIYOR

Tüm dünya basının merak ettiği bu imza gününe 64 farklı kuruluş, 132 basın mensubunun yanı sıra AP, Reuters, BBC ve Bild’in de aralarında bulunduğu 10 yabancı kurum akreditasyon başvurusunda bulundu. 

Flaşların patladığı, kameraların her anı kaydettiği bir imza töreni bizi bekliyor. Mesut Özil 32 yaşında Fenerbahçe ile 3,5 yıllığına sözleşme imzalayacak. Tüm dünya ve özellikle Fenerbahçe için çok önemli bir gün, bir an. Mesut Özil resmi olarak Fenerbahçe ile imza attıktan sonra ilk olarak Rizespor karşılaşmasında forma giyecek ve takımını temsil edecek.

Bundan sonra 3,5 yıl boyunca bambaşka bir Fenerbahçe göreceğimizin kanıtı bugün yapılacak olan imza töreni. Hayırlı olsun Mesut Özil, hayırlı olsun Fenerbahçe!

Comments are closed.