MESUT ÖZİL ÖZEL UÇAKLA GELDİ

mesut ozil ozel ucakla geldi 3buyukler 3

Aylardır hayal edilen rüya gerçek oldu ve Mesut Özil Fenerbahçe ile beraber Twitter dünyasında sevgi paylaşımları ile tüm dünyaya resmi olarak transferi duyurduktan sonra Mesut Özil dün gece Koç Holding’in özel uçağı ile İngiltere’den İstanbul’a getirtildi.

Tüm transfer sürecini İstanbul’da yürütmek isteyen Fenerbahçe yönetimi değerli oyuncusunu özel uçak ile ülkeye getirdi. Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil, eşi Amine Gülşe ve küçük kızları dün İstanbul Atatürk Genel Havacılık Terminaline iniş yaptı.

mesut ozil ozel ucakla geldi 3buyukler 2

ÖZİL COVİD-19 TESTİ YAPTIRDI

Londra’da tam 2 kez yeni tip koronavirüs (covid-19) testi yaptıran Mesut Özil ve eşi testen sonra da 4 gün boyunca evde karantinada kaldılar. Negatif sonuçlardan sonra da Ali Koç’un sahibi olduğu özel bir şirketin uçağı ile Londra’dan İstanbul’a gelen uçak Türk ve Fenerbahçe bayrakları ile doluydu.

Burada da tekrar test yaptırıp yine birkaç gün evde karantinada kalıp sonrasında takım ile bir araya gelecek olan Mesut Özil çok heyecanlı ve mutlu olduğunu dile getirdi.

Mesut Özil’in uçağını internet üzerinden tüm Türk halkı ve tabii ki de Fenerbahçeli taraftarlar canlı olarak izledi. Fight Radar denilen uygulamadan bu zamana kadar en çok izlenilen uçuş dün, 17 Ocak Pazar akşamı Londra’dan İstanbul’a gelen uçuş olmuş.

Mesut Özil’in uçuşunu tam olarak 312 bin 676 kişi izlemiş. Fenerbahçe’nin gözde transferini dün Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kemal Danabaş ve Selahattin Baki ile Sportif Direktör Emre Belözoğlu karşıladı. Fenerbahçe TV’de sosyal medya da an be an havalimanı görüntüleri yayımlandı.

Mesut Özil uçaktan iner inmez basın mensuplarına ilk açıklamayı yaptı. Dünyaca ünlü futbolcu bu transfer sürecinin sadece Fenerbahçe’nin rüyası olmadığını kendisinin de her zaman bir Fenerbahçeli olduğunu belirtti. Takım arkadaşlarıyla beraber çalışmayı, takımıyla beraber başarıla imza atmayı dört gözle beklediğini söyleyen Mesut Özil ailesiyle birlikte yeni evlerine doğru korumalarla beraber yola çıktı.

mesut ozil ozel ucakla geldi 3buyukler

FARKLI BİR FENERBAHÇE

Transfer dönemini çok iyi bir şekilde yöneten ve takımına yeni kattığı oyuncular ile beraber ligin ikinci yarısına bomba gibi girecek olan Fenerbahçe Mesut Özil ile beraber tüm başarılara ulaşmak ve tüm kupaları kazanmak istiyor.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …