Mohamed Kudus

Mohamed Kudus Transferinde Ezeli Rakiplere Kötü Haber

Posted by

Gelecek sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Galatasaray Spor Kulübü’nde hazırlıklar devam ediyor. Öte yandan Fenerbahçe ekibinde de transfer hazırlıkları devam derken, iki ezeli rakibin listelerindeki aynı isimler ise karışıklığa neden oluyor.

Süper Lig ekipleri olan Fenerbahçe ve Galatasaray için gelecek sezonun hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Yakın süreçte Emre Akbaba, Vedat Muriç, Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınç gibi isimlerde de iki ezeli rakip karşı karşıya geldi.

En son Nordjaelland için harekete geçen Sarı Kanarya yönetimi, 19 yaşındaki hücum oyuncusuna ciddi anlamda göz koymuştu. Mohamed Kudus için devreye giren Fenerbahçe için ise kötü haber geldi. Yıldız sporcu, 9 milyon Euro bonservis bedeliyle Ajax Kulübü’ne transfer olmuştu.

9 Milyon Euro Bonservis Bedeliyle

Hem Galatasaray hem de Fenerbahçe kulüplerinin yeni sezon hazırlıklarının devam ettiği dönemde, transfer için kötü haber geldi. İki ezeli rakibin peşinde olduğu 19 yaşındaki Mohamed Kudus, Ajax Kulübü’ne 9 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer oldu.

Ganalı genç yıldızın yeni takımı ile 5 senelik sözleşmeye imza attığı öğrenildi.

Bu sezon takımı ile 28 maça çıkan oyuncu, toplam 12 gole adını yazdırmış ve 1 de asist katkısında bulunmuştu. Genç yaşına rağmen sahadaki üstün performansı ile dikkatleri çeken oyuncu, Gana Milli Takım formasını da 2 defa terletmiş ve 1 gole adını adını yazdırmıştı.

Güncel Yazılar


Comments are closed.