Okay Yokuşlu Galatasaray Forması İçin Çabalıyor

Süper Lig’de yeni sezon için transfer hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Bu dönemde kadrosuna güçlü isimleri dahil etmek isteyen Galatasaray da özellikle Okay Yokuşlu transferi için yoğun çaba sarf etmiş fakat çabalar karşılıksız kalmıştı. Fatih Terim’in de yeni sezonda kadrosunda görmek istediği isimler arasında yer alan Yokuşlu da, sarı kırmızılı formayı giymek istiyor.

Süper Lig’e son derece etkili başlayan 3 puanı ilk haftadan hanesine yazdıran Galatasaray, 2020-2021 sezonunda çok daha iyi performanslara imza atmak istiyor. Önceki sezon istediği seviyeye ulaşamayan sarı kırmızılı kulüp, bu sezon şampiyonluğu hedefliyor.

Yeni sezonda son derece iddialı bir kadroya da sahip olmak isteyen sarı kırmızılı kulüp, bu süreçte özellikle de Okay Yokuşlu transferi için çok uğraşmış fakat çabaları pek de yanıt alamamıştı.

Celta Vigo ekibinde forma terleten başarılı oyuncunun kiralama durumu ise kulübü tarafından pek de sıcak bakılmıyor. Bu süreçte cimboma gelmek isteyen Yokuşlu da transferin gerçekleşmesi adına büyük çaba sarf ediyor.

Zorunlu Satın Alma Maddesi ile Kiralama

Kulübü ile görüşmelerini sürdüren Okay için, Galatasaray ise zorunlu satın alma maddesi ile kiralama teklifinde bulundu.

Bu süreçte de milli oyuncu kulübünü ikna etmek için uğraşacak. Öte yandan Belhanda’nın satışından iyi gelir elde etme durumunda sporcunun satın alınma durumu da gerçekleşebilir.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …