Okay Yokuşlu Transferi İçin Menajerden Açıklama Geldi

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Galatasaray Spor Kulübü’nde sık konuşulan isimlerden biri de Okay Yokuşlu olmuştu. Celta Vigo’nun başarılı orta saha oyuncusunun menajeri ise duruma ilişkin açıklama yaptı.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle, ülkede tüm ligler süresiz olarak ertelendi. Bu süreçte antrenmanlarını bireysel olarak sürdüren spor kulüpleri, bir yandan da yeni sezon için hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam ediyor.

Galatasaray için de son zamanlarda sıkça adı anılan Celta Vigo oyuncusu Okay Yokuşlu transferi ile ilgili de sporcunun menajerinden resmi açıklama geldi.

Türkiye’ye Dönmek Vizyonda Yok

Orta saha mevki futbolcusunun menajeri Batur Altıparmak, kimsenin şu an ki durumlarda futbolu düşünecek durumda olmadığını ve herkesin hayatını kurtarmakla mücadele ettiğini belirterek, söz konusu koşullar içerisinde transfer meselelerinin de konuşulacağını düşünmediğini belirtti. Öte yandan daha önemli olan şeyin ise Okay Yokuşlu’nun Avrupa’da yoluna devam ettiğini söyleyerek, Türkiye’ye neden gelmeyi isteyeceğini ve kendilerinin de bu süreçte bir vizyon belirlediklerini ekledi.

Oyuncunun, Avrupa’da gidebileceği en üst noktaya kadar mücadele edeceğini de vurgulayan menajer, kariyer planlaması çerçevesinde yakın zaman dilimi için Türkiye’ye dönmenin bulunmadığını ve öncelikle Celta Vigo ekibinde yapması gerekenleri yapacağını söyleyerek, vizyonlarında Avrupa’nın birinci sınıf takımlarında oynamak olduğunu ifade etti.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …