Omar Elabdellaoui

Omar Elabdellaoui Transfere İlişkin Konuştu

Posted by

Süper Lig’de transfer hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Galatasaray Spor Kulübü, sağ bek arayışlarını sürdürüyor. Bu anlamda derin ve son derece titiz bir çalışma sürecinden geçilen dönemde, listesinde yer alan Omar Elabdellaoui tarafından açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre transferin henüz bitmediği ve önceliğin de Olympiacos ekibinde olduğunu ifade edildi.

Süper Lig’de son haftaların heyecanı devam ederken, gelecek sezon için transfer çalışmaları da sürüyor. Galatasaray Spor Kulübü de bu sezon istediği sonuca ulaşamayınca, gelecek sezonun hazırlıklarına ağırlık vermeye başladı.

Öncelik Kendi Kulübü Olacak

Yeni sezonda daha iddialı bir kadro kurmak için çalışan sarı kırmızılılar, sağ bek transferi için ise listesine Omar Elabdellaoui ismini eklemişti. Hem spor dünyasının hem de taraftarın merakla beklediği konuya ilişkin ise Norveçli oyuncudan açıklama geldi.

Elabdellaoui tarafından yapılan açıklamaya göre, sporcu ile anlaşma sağlanmış olsa da, transfer henüz tam anlamıyla bitmedi. Bu süreçte Norveçli sporcu da takım arkadaşları ile yapmış olduğu konuşmada da henüz transferin resmen bitmediğinin altını çizdi.

Türkiye’de ya da başka bir yerde yazılanların aksine, henüz hiçbir yere imza atmadığını ifade eden oyuncu, Olympiacos’un ise önceliğinin olduğunu belirtti. Fakat burada kalma durumu olmazsa da gelecek adına karar vermesi gerekeceğini ekledi. Ve kulübünden de dostça ayrılacağına dikkat çekti.

Güncel Yazılar

 

Comments are closed.