PELKAS YÜREKLERİ AĞIZLARA GETİRDİ

3buyukler pelkas yurekleri agizlara getirdi 1

Süper Lig kapsamına yapılan karşılaşmalardan galibiyetle dönüp puanlar kazanmak isterken bir yandan da rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş ile kıran kırana bir mücadele vermesine rağmen oynadığı çalkantılı futbol nedeniyle

Erol Bulut’un üzerinde her daim kara bulutların dolaştığı Sarı Lacivertli ekip Fenerbahçe’de Dimitrios Pelkas Konyaspor mücadelesinin 80. dakikasında yaşadığı sakatlık ile korkuttu. Skubic ile çarpışan oyuncu hastaneye kaldırıldı. Pelkas‘ın bilincinin açık olduğu öğrenildi.

3buyukler pelkas yurekleri agizlara getirdi min

KONYASPOR MAÇINDA SAKATLANMIŞTI

Süper Lig’in 29. haftasında Konyaspor’a misafir olan Fenerbahçe’de Pelkas yaşamış olduğu sakatlık ile korkuttu. Pelkas, 80. dakikada Skubic ile girmiş olduğu ikili mücadelede yerde kaldı. Kafasını sert bir biçimde Skubic’in vücuduna çarpan Yunan futbolcuya derhal sıhhat ekipleri saha arasında müdahale etti.

Yunan futbolcu, bu müdahalenin arkasından sıhhat görevlileri eşliğinde sedyeyle ambulansa götürüldü. Bilinci yerine gelen Dimitrios Pelkas‘ın test amacıyla hastaneye götürülmüş olduğu öğrenildi. Pelkas’ın yerine 82. dakikada oyuna Mbwana Samatta dahil oldu. Çekilen MR’larda Pelkas’ın durumunun iyi olduğu İstanbul’a takımla beraber gideceği öğrenildi.

Yunan star İstanbul’da önlem amacıyla hastanede kalacağı bildirildi. Sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki iman oyuncu dimitris pelkas sağlık durumu hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki yetenekli oyuncunun hastaneden çıktığını, aldığı darbe nedeniyle birkaç gün antrenmanlara katılmayacağını ve istirahat etmesi gerektiğini söylerken onların de çok önemli 12 haftanın olduğunu, bu sebepten dayanışma yapılması gerektiğini, eleştirilerin takıma değil de yönetime yapılması gerektiğini belirtti.

3buyukler pelkas yurekleri agizlara getirdi 2

SAĞLIK DURUMU İYİ

Süper Lig kapsamında yapılan Fenerbahçe ile Konyaspor arasında oynanan mücadeleden sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’nin yetenekli Yunan orta sahası dimitris pelkas Konyaspor rakibi ile ciddi mücadelede yerde kalması sonucunda bayılmış ve ambulans ile apar topar hastaneye kaldırılmıştı. 

Hastanede yapılan tetkikler sonucunda yetenekli oyuncunun MR  keşkenin temiz çıktığı öğrenildi.   Fenerbahçe’nin kulüp doktoru oyuncunun göğsüne ciddi bir darbe aldığını aldığı darbe ile şuurunu kaybettiğini ve diline ısırdığını bu nedenle ağzında ufak bir kanaması olduğunu ancak tecrübeli oyuncu da patolojik bir şeyin görünmediğini ve kontrol altında olması gerektiğini belirtti.

Fenerbahçe’de Dimitrios Pelkas Konyaspor mücadelesinin 80. dakikasında yaşadığı sakatlık ile korkuttu. Skubic ile çarpışan oyuncu hastaneye kaldırıldı. Pelkas’ın bilincinin açık olduğu öğrenildi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …