Radamel Falcao Galatasaray’da Kalmak İstiyor

Sezon başında büyük zorlukların ardından Radamel Falcao’yu kadrosuna dahil eden Galatasaray, Kolombiyalı yıldız ile hayal kırıklığı yaşadı. Beklediği performansı gösteremeyen ve sakatlığı nedeniyle birçok maçta da takımının yanında olamayan başarılı futbolcu ile yolların ayrılma noktasına gelindi.

Yüksek maliyeti sebebiyle sarı kırmızılı kulübü maddi anlamda zora sokan Radamel Falcao, düşük performansı ile de Galatasaray için hayal kırıklığı oldu. Sakatlıkları sebebiyle çoğu mücadelede forma giyemeyen, yer aldığı oyunlarda da isteneni veremeyen yıldız için ise harekete geçildi.

Galatasaray yönetiminin uygun gördüğü fiyatla Kolombiyalı yıldızın satışı beklenirken, transfer meselesine ilişkin ise gelişme yaşandı. Ünlü futbolcunun gelecek sezonda da sarı kırmızılı kulüpte forma giymek istediği ve kendini affettirmek istediği bilgisi edinildi.

Galatasaray’da Yapacak Çok Şeyim Var

Kulübün indirimli maaş teklifini kabul etmeye hazır olduğunu belirten Radamel Falcao, bu konuya ilişkin ise yakın çevresiyle konuştu. Eşinin doğum yapacağını ve ailesinin de kendisinin de Türkiye’de ve Galatasaray’da çok mutlu olduğunu söylediği ifade edildi.

Kolombiyalı arkadaşları ile bu konuyu konuşan 33 yaşındaki tecrübeli oyuncu, Amerika ve Arap kulüplerinden gelen teklifleri ise değerlendirmeye dahi almayarak dikkatleri çekti.

Eşi ve çocuklarının İstanbul’da mutlu olduğunu dile getiren Falcao, Galatasaray’da da yapacak çok şeyi olduğunu söyleyerek kulüpte kalma isteğini paylaştı.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …