Razvan Marin İçin Beşiktaş Da Harekete Geçti

Gelecek sezon için hazırlıklarına devam eden Süper Lig ekibi Galatasaray, kadrosuna Ajax ekibinden Razvan Marin’i katmak için planlar yapıyordu. Sporcuya formasını giydirmek isteyen sarı kırmızılı takıma ise Beşiktaş engeli çıktı. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, spor faaliyetlerine ve transfer piyasasına da ciddi anlamda etkiler yaşatmaya neden oldu. Öte yandan bütçelerini önemli transferlere ayırmaya hazırlanan kulüpler ise, aynı isimlerde karşılaşmaya devam edecekler gibi görünüyor.

Galatasaray ekibinin önemli rakiplerinden biri olan Beşiktaş da, Razvan Marin transferi için kolları sıvadı. Ortaya atılan iddiaya göre Kara Kartal ekibinin transfer için de son derece ciddi bir aşama kaydettiği bilgisi edinildi.

Koronavirüs salgınının ardından uzun bir dönem maç ve takım antrenmanı yapamayan spor kulüpleri, bu süreçte daha çok gelecek sezon hazırlıklarına yoğunlaştı. Süper Lig’de mücadele eden ve birbirlerine ciddi boyutta rakip olan Beşiktaş ve Galatasaray ekibi ise aynı isimde karar kıldı.

Beşiktaş Önemli Aşama Kaydetti

Hem Kara Kartal hem de Cimbom Ajax ekibinden Razvan Marin transferi için harekete geçildi. Edinilen bilgilere göre sarı kırmızılı takımın istediği oyuncunun transferi hususunda Beşiktaş ise ciddi bir aşama kaydetti.

Gelecek sezonda hangi ekibin sporcuyu Ajax ekibinden transfer edeceği de büyük anlamda merak konusu oldu.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …