Ryan Babel Galatasaray İle İlgili Açıklama Yaptı

Galatasaray ekibi ile sezon başında anlaşan Ryan Babel, devre arasında kendi ülkesinin takımlarından biri olan Ajax ile anlaşmaya vardı. Oyuncu, sarı kırmızılı ekibe yönelik açıklama yaptı.

Galatasaray ile sezon başında anlaşma sağlayan Ryan Babel, devre arasında kendi ülkesinde yer alan Ajax takımı ile anlaşmıştı. Bunun üzerinde ikinci devreye yeni takımı ile başlayan oyuncu, sarı kırmızılı ekibe yönelik açıklama yaptı.

Cimbomun büyük bir umut ile ekibine katmış olduğu Babel, devre arasında yollarını takımla ayırmıştı. Başarılı futbolcu ise Euro 2020 hedefi haricinde Galatasaray’dan ayrılma sebeplerine yönelik konuştu.

Son derece çarpıcı açıklamalar yapan Babel, gelecek aylar için hedefleri arasında EURO 2020 olduğunu da belirten oyuncu, “Tüm enerjimle hedeflerime odaklandım. Ajax’ta da şampiyon olmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

En İdeal İlerleme Avrupa 2020

Kendisi için en ideal ilerlemenin de Avrupa şampiyonasında olabilmekten geçeceğinin altını çizdi. Galatasaray ekibinden aniden ayrılışı konusuna da değinen sporcu, “Bazı ufak detaylar fark ettim” diyerek, tesislerde ve antrenmanlarda olan her teknik çalışmanın bir fikir doğrultusunda ilerlediğini belirtti. Bütün antrenörlerin, turnuvalar ve maçlardaki her detay üzerinde çalıştıklarının altını çizen Babel, “Çok yüksek seviyede bir hazırlık var” dedi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …