Galatasaray

Sarı Kırmızılılar Başkent Temsilcisine Karşı Taktik Çalışıyor

Posted by

Süper Lig’de 24’üncü hafta için Galatasaray ekibi, Gençlerbirliği mücadelesine yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmanın başında ise takımın başarılı teknik adamı Fatih Terim yer aldı. Yoğun olarak taktik çalışmalarına önem veren sarı kırmızılı ekip, Fenerbahçe karşısında 20 senenin ardından aldığı galibiyetle enerjisini daha iyi toplamış ve morallerini yüksek tutmuş durumda.

Süper Lig’de 24’üncü hafta heyecanı Galatasaray ve Gençlerbirliği ekipleri arasında devam edecek. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde çalışmalarını sürdüren sarı kırmızılılar, başkent temsilcisine yönelik galibiyet elde etmek için sıkı bir hazırlık peşinde. Takımın başında ise tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim yer alıyor.

İlk olarak ısınma hareketleri ile antrenmana başlayan aslanlar, sonrasında ise gruplara ayrılarak 5’e 2 dar alanda pas oyunu ile devam etti. Özellikle tüm yoğunluğunu taktik çalışmalarına veren ekip, yenilenme koşusu ve soğuma hareketleri ile de günlük antrenmanını tamamladı.

Mario Lemina Takımdan Ayrı Çalıştı

İdmanda sakatlığı sebebiyle tedavisine hala devam eden Mario Lemina ise, takımdan ayrı olarak fizyoterapist eşliğindeki çalışmalarını sürdürdü.

Bugün akşam 17:30’da yapılacak antrenmanın ardından da sarı kırmızılı ekip antrenman sürecini tamamlayarak kampa girecek.

Comments are closed.