Sarı Lacivertli Ekipte Rodriguez İçin Onay İddiası

Devre arasında gerçekleşen transfer süreci, takımların puan alabilme mücadelesi için devam ediyor. Fenerbahçe yönetiminde ise, uzun süredir beklenen sol bek mevkii transferi söz konusu.

Devre arasında başlayan ve 31 Ocak gününe kadar devam edecek transfer süreci, harcama limiti sorunu sebebiyle Fenerbahçe yönetimi için sıkıntılı geçmişti. Ardından harcama limiti sorununu çözen sarı lacivertli ekipte, uzun süredir beklenen sol bek mevkii oyuncusu Ricardo Rodriguez için yeni iddialar ortaya atılmaya başladı.

Sarı lacivertli ekibinin çok uzun süredir beklemiş olduğu ve renklerine almak istediği Ricardo Rodriguez için yeni bir transfer gelişmesi yaşandı. Limit konusunun hallolmuş olmasının ardından İtalyan gazeteci Nicolo Schira, durumla ilgili bir ifade ortaya attı.

Gazetecinin yapmış olduğu açıklamada, Türk Futbol Federasyonu’nun Fenerbahçe için beklenen Rodriguez transferi için onay verdiği bilgisi edinildi.

Transfer Onaylandı Açıklaması

İtalyan basın mensubu yapmış olduğu sosyal medya açıklamasında, TFF’NİN Fenerbahçe’nin Ricardo Rodriguez transferini onaylamış olduğunu ve 5 milyon Euro satın alma opsiyonu karşılığında kiralık olarak transferin tamamlanmış olduğunu Twitter aracılığıyla kamuoyu ile paylaştı.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …