Sergen Yalçın’dan Onay Geldi

Posted by

Sergen Yalçın’dan onay geldi. Süper Lig geçtiğimiz sezonda şampiyonluk kupasını Beşiktaş havaya kaldırmış, taraftarlarını ve takım hayranlarını oldukça sevindirmişti. Yeni sezonda Siyah Beyazlılar oyuncu kadrosuna bazı önemli takviyelerde bulundu.

Genç futbolcular Beşiktaş’a kazandırıldı ve oyuncuların performansları oldukça dikkat çekiyor. Siyah Beyazlılarda futbolcular performanslarıyla bu sezonda oldukça dikkat çekici ve göz önünde oldular. Can Bozdoğan performansı ile dikkatleri üzerine çekmiş bir futbolcu.

Siyah Beyazlılar Sergen Yalçın’ın talimatları doğrultusunda değişiklikler yapmaya devam ediyor. Kartal, orta saha pozisyonunda görev yapan Türk asıllı Alman futbolcu için harekete geçti. 1,74 metre boyundaki 20 yaşındaki genç oyuncu için Sergen Yalçın adımını attı.

Köln Almanya doğumlu Can Bozdoğan, Schalke 04’den kiralık Beşiktaş’ta forma giymektedir. 5 Nisan 2001 doğumlu oyuncu Bozdoğan Siyah Beyazlıların ilgisini çekmiş gibi görünüyor.

Can Bozdoğan’ın Bonservisi Alınıyor

Can Bozdoğan’ın bonservisi alınıyor. Can Bozdoğan Sergen Yalçın’ın dikkatini performansı ile çekti. Performans olarak Can Bozdoğan, takım için yapılan maç antrenmanlarında ve maçlarda hepsinde önemli bir maça hazırlanıyor gibi çalışıp performansını sergiliyor. Performans olarak idmanlarda oynadığı zaman bile maçlarını çok ciddiye alan Bozdoğan, maçları ayırt etmiyor ve hepsini önemsiyor.

Bu özelliği ile Sergen Yalçın’ın gözüne giren oyuncu Bozdoğan, dikkatleri üzerine çekmiş gibi görünüyor.

Sergen Yalçın’ın gözüne giren futbolcu Can Bozdoğan, bonservisi açısından da olumlu bir puan kazandı. Bonservisi için adım atılan oyuncu Bozdoğan’ın çalışmalarını Kartal oldukça beğeniyor gibi duruyor. Gelişmeler ne olacağını gösterecek.

İdmandaki etkili oyun performansı ile oyuncunun birçok kişinin gözüne girdiği ve Beşiktaş yönetimini etkilediği görülüyor. Schalke 04’den satın alma opsiyonuyla kiralanan genç futbolcu sınıfını başarıyla geçti gibi duruyor.

Beşiktaş Haberleri

Sergen Yalçın’ın beğendiği oyuncu Can Bozdoğan, Sabah gazetesindeki haberleriyle de gündeme gelmişti. Sabah haberlerinde Sergen Yalçın’ın gözüne girmesi ve etkileyici performansı belirtilmişti.

Sol ayağını iyi kullanan, oyun görüşünün kaliteli olduğu vurgulanan ve gelecek vadeden genç bir futbolcu olma özellikleriyle gündemde olan Can Bozdoğan, Kartal’ın görüş açısında. Gelişmeler, Kartal’ın oyuncu için bonservisini belirlemesi ve daha birçok gelişmenin nasıl sonuçlanacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Comments are closed.