Sergen Yalçın’ın Kampı Gündem Oldu

Koronavirüs salgını sebebiyle verilen aranın ardından, Süper Lig mücadeleleri 12 Haziran itibariyle başlıyor. Uzun bir süre maç yapamayan ve sahalardan uzak kalan Beşiktaş ekibi ise, aranın acısını çıkartırcasına hazırlık yapıyor. Tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın gözetiminde çalışan Kara Kartal ekibinin kampı ise, komando kampına benzetildi.

Teknik Direktör Sergen Yalçın, Beşiktaş ekibini son derece sıkı bir kampın içerisine soktu. Komando kampından farkı olmayan bir tempo ile çalışan siyah beyazlıların, antrenmanın sonrasında yemek yedikleri ve tesislerde dinlendikleri öğrenildi.

Beşiktaş Eskisinden Daha Hazır

Bu süreçte öğrencileri ile sürekli olarak motivasyon konuşması yapan Sergen Yalçın, son antrenmanda hiçbir şeyin bittiği gibi başlamayacağını söyledi. Öte yandan eskisinden de daha hazır olduklarını ifade ettiği bilgisi edinildi.

Liglerin ertelenmesini fırsata dönüştürmeyi tercih eden Beşiktaş hocası, yeni bir lige de başlayacaklarını ve bu sebeple de zirve yolunda şanslarının daha çok olduğunu düşünüyor.

Son 8 haftalık mücadele sürecine, bir gün tek bir gün çift idman yaparak hazırlanan siyah beyazlılar, en iyi yerde de sezonu bitirmeyi amaçlıyor.

Son antrenmanında öğrencilerine hiçbir şeyin eskisi gibi başlamayacağını söyleyen ve eskisinden daha hazır olduklarının da vurgusunu yapan teknik adam, takımının durumunu da özetlemiş oldu.

Güncel Yazılar

     

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …