Sofiane Feghouli Cimboma İhtarname Gönderdi

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray Spor Kulübü’nde Sofiane Feghouli şoku yaşandı. Sarı kırmızılı oyuncu, 3.85 milyon Euro ile takımın en fazla kazanan ikinci ismi olmuştu. Edinilen bilgilere göre başarılı oyuncu, ligin oynanmayan dönemindeki alacakları için 8 Temmuz günü cimboma ihtarname gönderdi.

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray’da Sofiane Feghouli krizi yaşanıyor. Sarı kırmızılı takımın başarılı ismi, 3.85 milyon Euro ile takımın en fazla kazanan ikinci ismi olmuştu.

Cimbomun yıldızlarından biri konumunda yer alan oyuncu, ligin oynanmayan dönemindeki alacakları için de 8 Temmuz günü ihtarname gönderdi.

Trabzonspor Maçından 3 Gün Sonra

Galatasaray Spor Kulübü’nün UEFA Şampiyonlar Ligi’na katılmak için kritik öneme sahip Trabzonspor maçında yıldız isim kırmızı kart görmüştü. Rakibine atmış olduğu kasti tekme neticesinde kırmızı kart gören Sofiane Feghouli, bu kez cimbomu şaşkınlığa uğratan bir hamle daha yaptı.

Edinilen bilgilere göre Cezayir asıllı yıldız oyuncu, 5 Temmuz günü oynanan Trabzonspor maçından 3 gün sonra, sarı kırmızılı kulübe ihtarname gönderdi.

Pandemi sürecini içerisinde barındıran Mart, Nisan ve Mayıs aylarının yer aldığı alacaklarını kulüpten istedi.

5 milyon Euro garanti yıllık ücreti alan Radamel Falcao’nun ardından ikinci sırada gelen Feghouli, 3 milyon 850 bin Euro’luk bir ücrete sahipti.

Galatasaray’ın en fazla kazanan ikinci ismi olan oyuncu, yaklaşık 1 milyon Euro değerindeki alacağını da bizzat istedi.

Güncel Yazılar

     

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …