Sofiane Feghouli

Sofiane Feghouli İçin İki Talip Birden Çıktı

Posted by

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, Galatasaray ekibinde de çalışmalara devam ediliyor. Önceki sezon istediği performansa ulaşamayan sarı kırmızılı kulüpte, yeni sezon için ise iş şansa bırakılmayacak.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bu süreçte özellikle transferlerle gündeme gelen spor kulüplerinin başında ise Galatasaray gelmeye devam ediyor.

Transfer sürecinin resmen açıklanmasıyla beraber, art arda yeni anlaşmalarını duyuran cimbomda, kadro yapılanması içerisinde ayrıca ayrılıklar da yaşanmaya devam ediyor.

Kiralık Olarak Gidebilir

Edinilen bilgilere göre Galatasaray’da gelecek sezon için takımda düşünülmeyen isimler arasında da Sofiane Feghouli yer alıyor. Başarılı oyuncuya ise bu süreçte Lazio ile Sampdoria ekiplerinin talip olduğu öğrenildi.

Koronavirüs salgını sürecinde yaşanan ekonomik kriz sebebiyle de mali bakımdan rahata ermeyi planlayan sarı kırmızılı kulüp, birkaç ismi de bu dönemde gözden çıkardı.

Gözden çıkarılan Sofiane Feghouli için de iki talibin bir anda çıkması, sarı kırmızılı kulübü sevindiren bir gelişme oldu.

İtalyan temsilcilerinden olan Lazio ve Sampdoria’nın başarılı oyuncuyu istemesi üzerine, sarı kırmızılı takım da harekete geçti. İki kulübün de kiralık olarak istediği sporcu, önümüzdeki günlerde yeni bir takıma kiralanabilir.

Güncel Yazılar

 

Comments are closed.