Son Dakika Cimbom Stryger Larsen’den Transfer İtirafı Geldi

Posted by

Yaz döneminde çok sayıda ismi kadrosuna dahil eden Galatasaray’ın transfer listesindeki isimlerden biri de Stryger Larsen idi. İtalyan basınına açıklamalarda bulunan Stryger Larsen, transfer döneminde kendisine Avrupa takımları da dahil olmak üzere birkaç teklif geldiğini belirtti.

30 yaşındaki Danimarkalı yıldız, transfer tekliflerine açık olduğunu ifade ederken aynı zamanda Udinese’nin yeni mukavele talebi için de olumsuz düşünmediğini belirtti. İşte yetenekli sağ bek oyuncusunun itiraflarına dair tüm detaylar…

Stryger Larsen, İtalyan basınına yaptığı açıklamalarda kendisine gelen transfer tekliflerine değindi. 2017’den beri Serie A’da mücadele eden Udinese’de forma giyen ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan 30 yaşındaki sporcu, gelecek mukavele yenileme teklifine açık olduğunu ifade etti.

Aynı zamanda Danimarkalı oyuncu, dışarıdan gelecek transferlere de kapalı olmadığını söyledi.

Galatasaray Transfer İçin Uğraşmıştı

Sarı Kırmızılı ekip yaz döneminde Stryger Larsen’i kadrosuna dahil etmek için büyük uğraşlar vermişti. Ancak Galatasaray, hedeflediği mutlu sona bir türlü ulaşamadı. 30 yaşındaki futbolcu, İtalyan basınına yaptığı açıklamalarda gelen transfer tekliflerini onayladı.

Bununla birlikte sezon sonunda mukavelesi sona erecek olan Danimarkalı sporcu, dışarıdan gelecek yeni teklifleri de değerlendireceğini ifade etti. Geçen yaz da forma giydiği Udinese’den ayrılmak istediğini söyleyen Stryger Larsen, ancak işlerin kendi isteği doğrultusunda gerçekleşmediğini belirtti.

Udinese’den Onay Çıkmadı

Stryger Larsen, geçen sezon da takımı ile yollarını ayırmak istemişti. Ancak Serie A ekiplerinden Udinese, bu duruma bir türlü onay vermedi. Dolayısıyla 30 yaşındaki oyuncu da planlarının aksine takımında oynamaya devam etmek durumunda kaldı. Stryger Larsen, bu durumu yaptığı röportajda dile getirdi.

En iyisini yeşil sahada başarmak için çaba sarf ettiğinin altını çizen Danimarkalı sporcu, yapacağı yeni mukavelenin kendi istediği şekilde olacağını ifade etti. Bu günlerde milli takım kampında olan Stryger Larsen, kulübünün sözleşme yenilemek istediğini söyledi.

Henüz net bir karar vermediğini belirten deneyimli futbolcu, ilerleyen günlerde İtalya’ya döndüğünde neler olacağını bilmediğini hep birlikte göreceklerini vurguladı. Sağ bek, gelecek diğer tekliflere de açık.

Comments are closed.