Son Dakika Galatasaray Transferi Randal KoloMuani

Posted by

Son dakika transfer haberi Sarı Kırmızılı cepheden geldi. Galatasaray, Spor Toto Süper Lig 2021 – 2022 sezonunda hedeflediği performansın altında kaldı. Lider Trabzonspor ile arasında 14 puanlık fark bulunan Aslan ekibi, bilhassa gol yollarında sıkıntılar yaşıyor.

Bu nedenle Cimbom teknik heyetinin ocak ayındaki transfer dönemi için forvet arayışı tam gaz devam ediyor. Alınan duyumlara göre radara giren son oyuncu Fransız yıldız RandalKoloMuani oldu. Galatasaray’ın genç yeteneğin menajeri ile iletişime geçtiği öğrenildi. İşte Cimbom’un transfer gündemine dair merak edilen tüm ayrıntılar…

Sarı Kırmızılı ekipte transfer gündemi hareketliliğine devam ediyor. Galatasaray’ın hedefindeki son isim Fransız golcü Randal Kolo Muani oldu. 22 yaşındaki genç yetenek 2017 senesinden beri FC Nantes’te forma giyiyor. 2021 – 2022 sezonunda gol yıllarında tıkanıklık sorunundan mustarip olan Aslan ekibi, bu sorunu çözmek üzere harekete geçti.

Başkan Burak Elmas’tan Açıklamalar…

Galatasaray Kulüp Başkanı Burak Elmas, transfer gündemine dair kritik açıklamalarda bulundu. Basın mensupları ile bir araya gelen Başkan Elmas, yaptığı açıklamalarda transfer listesinde çok sayıda ismin yer aldığını ifade etti.

Ocak ayındaki transfer döneminde gerekli hamleleri yapacaklarını ifade eden Başkan Elmas, 2021 – 2022 sezonu başlamadan önce önemli transferlere imza attıklarını dile getirirken devre arasındaki transfer döneminde de buna devam edeceklerini ve kadroya gerekli takviyelerin yapılacağını belirtti.

Cimbom Mutlaka Golcü Alacak

Cimbom’un hedefinde ocak ayındaki transfer döneminde muhakkak bir golcü transferine imza atmayı planlıyor. Sarı Kırmızılı kulüp başkanı Burak Elmas’ın yaptığı açıklamalara göre oluşturulan transfer listesinde RandalKoloMuani’nin yer aldığı öğrenildi. 22 yaşındaki genç yeteneğin Fransız takımı FC Nantes ile olan mukavelesi bu sezon sonunda bitiyor.

Randal Kolo Muani’ye henüz Aslan ekibinden resmi bir transfer teklifi yapılmış değil. Ancak alınan duyumlara göre Galatasaray teknik heyeti, Fransız sporcunun menajeri ile şimdiden iletişime geçti. Başarılı sporcuyu ikna etmek üzere Cimbom’a geldiği takdirde kendisini ne gibi imkanların ve geleceğin beklediği konuşuluyor. Ancak Muani’nin gözü Avrupa’da olabilir.

Comments are closed.