SON DAKİKA MESUT ÖZİL FENERBAHÇE’DE

son dakika mesut ozil fenerbahcede 3buyukler

Beklenen açıklama an itibariyle hem Fenerbahçe Yönetiminden hem de Mesut Özil’den geldi. Alman asıllı Türk oyuncu Mesut Özil 3,5 yıllık sözleşmesi ile Fenerbahçe kadrosuna dahil oldu. Uzun bir süre ihtimaller üzerine konuşuldu taraflardan hiçbir açıklama gelmedi ta ki bugüne kadar.

GEL BERABER MESUT OLALIM

Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil tüm dedikodulardan ve bitmek bilmeyen ihtimallerden sonra resmi olarak sarı lacivert formalara bürünüyor. Gün içerisinde Arsenal ile karşılıklı olarak sözleşmesini bitiren Mesut Özil Fenerbahçe ile 3,5 yıllık bir sözleşme imzalayacak.

Fenerbahçe birkaç saat önce resmi twitter hesabından “Gel gündüzle gece olalım” şarkısının sözünü yazdı ve kum saati emojisini koyarak şarkıda geçen “mesut olalım” sözüne atıfta bulunarak açıklamayı yapmış oldu.

son dakika mesut ozil fenerbahcede 3buyukler 1

Haftalardır Mesut Özil kendi sosyal medya hesaplarından İstanbul paylaşımları ve Kadıköy güzellemesi yapıyor hatta izlediği Türk dizilerini de belirterek hep bir Türkiye göndermesi yapıyordu.

Fenerbahçe’nin şarkılı tweet atmasından sonra Mesut Özil‘de o paylaşımı kendisi de tekrar paylaşarak Fenerbahçe renklerinin olduğu sarı lacivert kalpler ve kum saati koyarak kendi açıklamasını yapmış oldu.

Önümüzdeki günlerde imza için ülkemize gelen olan dünyaca ünlü oyuncu Mesut Özil çok yakında Fenerbahçe forması giyerek futbol hayatına İstanbul’da sarı kanarya olarak devam edecek.

Tüm sarı lacivertli taraftarlar bu anı, bu açıklamları bekliyordu ve şu an tüm sosyal medya “Gel Gündüzle Gece Olalım” şarkısının paylaşımı ile dolu. Tüm Türkiye istemsiz bir şekilde şu an bu şarkıyı söylüyor. Fenerbahçeli olsun ya da olmasın.

son dakika mesut ozil fenerbahcede 3buyukler 2

10 NUMARA YARIM SEZON SONRA

Mesut Özil 10 numaralı formayı istemişti yönetiminde fakat formayı şu an başka bir Fenerbahçeli oyuncu olan Samatta giydiği için Özil 67 numarayı giyecek.

Sadece yarım dönem boyunca aslen Zonguldaklı olduğu için oranın plaka kodunun olduğu sayıyı giymek isteyen Mesut Özil gelecek sezon 10 numarasına kavuşacak ve 3 yıl boyunca da 10 numara ile sahaya çıkıp takımını, Fenerbahçe’yi temsil edecek.

Fenerbahçe artık başka bir şekilde, güçle ve mutlulukla sahneye çıkacak. Tüm takım ve yönetim bu haberden dolayı oldukça memnun. Rakipler ise şimdiden düşünmeye başladı.

Hoş geldin Mesut Özil, hoş geldin 10 numara ve hoş geldin başarılı futbolcu.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …