super lig de takimlarin son durumu 3 agustos 3buyukler

SÜPER LİG’DE TAKIMLARIN SON DURUMU 3 AĞUSTOS

Posted by

Süper Toto Süper Lig’de takımların hepsi ve özellikle de yeni takımlar yeni sezona hazırlanmaya çok yoğun bir şekilde kendilerini vermiş durumdalar. Hem transfer atakları hem oyuncuların revizeleri derken aynı zamanda da kulüplerin belli yönetim şekilleri de kendilerini yeniliyor. 

Bu yıl Süper Lig’de hem yeni 3 takımın heyecanını izleyeceğiz hem de var olan takımların bitmek bilmeyen ve bir o kadar da heyecanlı mücadelelerini izleyeceğiz. Takımlardan gelen son haberler ve bilgiler bu yazımızda. 

Beşiktaş’ın Forvet Alternatifleri

super lig de takimlarin son durumu 3 agustos 3buyukler

Beşiktaş şu anda Luuk de Jong transferi için beklediği geri dönüşleri alamadı. Fakat siyah beyazlıların gündeminde alternatif isimlerde bulunuyor. Bunlardan ilki ve en önemlisi Diego Costa. İspanyol futbolcu için son teklifini yapan Beşiktaş, oyuncunun cevabını bekliyor. Siyah beyazlıların bir diğer alternatifi ise Willian Jose. 

Her ne kadar Sevilla’nı önceliği oyuncuyu satmak olsa da kiralama bedeli olarakta en az 2 milyon euro istedi. Durum böyle olunca Beşiktaş’ta Luuk de Jong trasnferi geçici olara askıya alınmış oldu.

Fenerbahçe’de Kevin Agustin 

Geçen sezon Nantes’te sadece 3 kez sahaya çıkan talihsiz oyuncu kendini gösterecek zamanı bulamadı. Fransız ekibiyle 1 senelik anlaşması bulunan genç futbolcunun uygun bir ücrete Fenerbahçe’ye transfer edileceği aktarıldı.

Sarı lacivertli takım Kevin’a teklifte bulunmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe’de Hazırlık Maçı Çok İyiydi

super lig de takimlarin son durumu 3 agustos 3buyukler 4

Alman temsilcisi, 76. dakikada Leweling’in bulduğu golle skoru 3-2 yapmayı başardı. Maçın devamında iki takım da yeni gol üretemedi ve mücadele 3-2 Fenerbahçe’nin lehine son buldu.

Vitor Pereira, mücadelenin 56. dakikasında Zajc, Novak, Pelkas, Osayi-Samuel, Ferdi Kadıoğlu ve Luiz Gustavo’nun yerine Serdar Aziz, Ozan Tufan, Samatta, Mert Hakan Yandaş, Caner Erkin ve Nabil Dirar oyuna soktu. Son değişiklik ise Szalai’nin yerine 72. dakikada Zanka’yı oyuna alarak yapıldı.

Bilindiği üzere Vedat Muriç ve Alexander Sörloth gibi oyuncuların gündemde olduğu sarı lacivertlilerde bir diğer forvet adayı Kevin Augustin olmuş durumda. Kariyerinde PSG, Leipzig, Monaco, Leed United ve son olarak Nantes gibi takımlardan forma giyen 24 yaşındaki Fransız futbolcu, gittiği takımlarda fazla şansı bulamadığı için oynayabileceği bir takıma gitmek istiyor. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen Fenerbahçe ise oyunucu için girişimlerini sürdürüyor.