Tahir Karapınar

Tahir Karapınar Maç Sonrası Açıklama Yaptı

Posted by

Süper Lig’in 29’uncu hafta mücadelesinde Yeni Malatyaspor ekibi ile kozlarını paylaşan Fenerbahçe ekibi sahadan 3-2 skorla galip ayrıldı.

Oyunun ardından açıklama yapan Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Tahir Karapınar, alınan başarıyı kaliteli ayakların getirdiğini belirtti. Öte yandan sezon sonunda futbol kariyerine son vermeyi planlayan Emre Belözoğlu için de konuştu. Bir sene daha devam etmesini istediğini ifade etti.

Süper Lig’in 29’uncu haftasında Yeni Malatyaspor maçına çıkan sarı lacivertliler, oyunu 3-2 kazanmayı başardı. Oyunun hemen ardından gerçekleşen basın toplantısında ise sarı lacivertlilerin Teknik Sorumlusu Tahir Karapınar açıklama yaptı.

Kazanmaları gereken bir maç olduğunun altını çizen teknik isim, iyi hazırlandıklarını fakat şanssızlıkların ise yakalarını bırakmadığını söyledi.

Kaliteli Ayaklarla Kazandık

Falette’nin 2 gündür sıkıntısı olduğunu belirten Karapınar, doktorların ise oynamasına karar verdiğini ifade etti. Derin bir rotasyon olmaması nedeniyle de Gustavo’nun orada oynadığının altını çizdi.

Malatyaspor ekibinin 10 kişi kalıncaya kadar iyi çalıştıklarına da dikkat çeken teknik isim, buna rağmen ise üreticilik bakımından sıkıntılarının olduğuna vurgu yaptı.

İlk başta gol atamadıklarını fakat sonrasında ise bir gol attıklarını belirten Tahir Karapınar, 10 kişi kalan bir takıma karşı mağlup olduklarını fakat sonradan ise kaliteli ayaklar ile maçı kazandıklarına vurgu yaptı.

Güncel Yazılar

Comments are closed.