TECRÜBELİ SIRP’A TRABZONSPOR KANCASI

tecrubeli sirpa trabzonspor kancasi 3buyukler

Süper Lig kapsamında içerisinde bulunduğumuz sezon itibarıyla şampiyonluk ipini göğüslemek için Ezeli rakipleri ile mücadele eden sarı kırmızılı ekip Galatasaray bir yandan şampiyonluk mücadelesine devam ederken bir yandan da 2021-2022 sezonun transfer çalışmalarına hız kazandırmaya devam ediyor. 

Sarı kırmızılı ekipte sol bek mevkisi için birçok oyuncu ile Yollar ayrılacakken bu bölgeye tecrübeli Sırp oyuncu Kolarovun transfer olacağı iddiası ortaya atılmıştı. Sarı kırmızılı ekip Galatasaray’ın çok uzun bir süre transfer hedefi haline gelen tecrübeli futbolcu için bir başka Süper Lig ekibi de gündeme geldi.

GALATASARAY ÇOK İSTEMİŞTİ

Spor Toto Süper Lig kapsamında yapmış olduğu mücadeleler ile şampiyonluğun en büyük adaylarından olan sarı kırmızılı ekip Galatasaray Lig’in 33 haftasında hiçbir karşılaşma oynamayarak BAY geçti.

Şampiyonluk mücadelesine devam etmek isteyen ve şampiyonluk iddiasını son haftaya kadar sürdürmeyi amaçlayan sarı kırmızılı ekip Galatasaray çalışmalarına devam ediyor. Sarı kırmızılı Ekip içerisinde bulunduğumuz sezon itibarıyla mücadelesine devam ederken öte yandan da 2021-2022 sezonu için transfer çalışmalarına hız kazandırdı.

Sezonun sona ermesi itibarıyla takımdan ayrılacak birçok ismin belirlenmesinin ardından kadroya dahil olacak Birkaç isim de gündeme gelmişti. Bunlardan en çok yankı uyandıran isim ise Şüphesiz Sırp oyuncu Kolarov oldu.

İçerisinde bulunduğumuz sezonun sona ermesinin ardından İtalyan devi İnter ile kontratının sonuna gelecek olan futbolcunun Galatasaray forması giyebileceği İtalyan basınında haberlerde yer almıştı.

TRABZONSPOR’A ÖNERİLDİ

Sözleşmesi 30 Haziran 2021 tarihinden sonra edecek olan tecrübeli futbolcu içerisinde bulunduğumuz sezonu ayı itibariyle yalnızca 11 karşılaşmada forma giyme şansı buldu. Türk medyasında yer alan bazı haberlere göre Bilgin bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’un da sırf futbolcu için devrede olduğunu iddia edildi.

tecrubeli sirpa trabzonspor kancasi 3buyukler 2

35 yaşındaki Sırp futbolcunun menajeri tarafından bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’u önerildiği öğrenildi.

Medyada yer alan haberler doğrultusunda bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’un tecrübeli teknik direktörü Abdullah Avcı’nın Kolarov ismine onay vermesi durumunda Sırp futbolcunun bordo-mavili formayı giyebileceği öğrenildi. Galatasaray’ın çok uzun bir süre transfer hedefi haline gelen tecrübeli futbolcu için Trabzonspor ekibi de gündeme geldi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …