TRANSFER BİLMECESİ: İRFAN CAN KAHVECİ

transfer bilmecesi irfan can kahveci 3buyukler

Galatasaray’da İrfan Can Kahveci transferi çıkmaza mı giriyor? Taraftarlar bu transferin birkaç gün içinde bitmesini beklerken Başakşehir cephesinden gelen haber moralleri bozdu. Başakşehir FK Asbaşkanı Mesut Altan yaptığı açıklamayla sarı kırmızılı taraftarları üzdü.

MESUT ALTAN

Asbaşkan Mesut Altan TV100’e yaptığı açıklamada Galatasaray kulübünün teklifinin sonraki satıştan pay maddesi içerdiğini ancak kendilerinin bu teklife soğuk baktıklarını ifade etti. Mesut Altan ayrıca kendilerine nakit lazım olduğunu ve sonraki satışın kura işi olduğunu dile getirdi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un satışı halinde kendilerinin de İrfan Can’a talip oldukları sözlerine de değinen Mesut Alkan, parayı verene oyuncuyu vereceğini, ille de Galatasaray’a gitsin diye tutturmadıklarını sözlerine ekledi.

Avrupa kulüplerinden de İrfan Can’a transfer teklifleri olduğunu ancak onlarla sezon sonu görüşmek istediklerini söyleyen Mesut Alkan bu haberlerin ardından devre arasında da bu kulüplerle görüşebileceklerini ifade etti.

ESKİ DOSTLAR

Galatasaray Başakşehir’den İrfan Can Kahveci’yi transfer etmek için ikna çalışmalarını her yoldan sürdürüyor. Galatasaray’ın eski üyelerinden olan Başakşehir FK Başkanı Göksel Gümüşdağ’ı ikna etmek için Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Kaptan Arda Turan görüşmelere başladı.

Başkanın dostlarından olan iki isim başkanla konuşurken, Galatasaray oyuncularından İrfan Can’ın yakın arkadaşları Taylan Antalyalı ve Oğulcan Çağlayan da oyuncu ile iletişime devam ediyor.

YORUM

Başakşehir FK’nın Asbaşkanı Mesut Altan’ın açıklamaları talihsiz gözüküyor. İşin sadece maddi boyutuyla ilgilenen Mesut Altan, oyuncuların da insan olduğunu ve onların düşüncelerinin de önemli olduğunu unutmuş gözüküyor. Oyuncuyu bir eşya gibi görüp parayı veren alır açıklaması İrfan Can’ı üzmüş olmalı.

transfer bilmecesi irfan can kahveci 3buyukler 2

Transfer gerçekleşir gerçekleşmez belli değil ancak hala ligin ikinci yarısında İrfan Can’ın kadroda kalma ihtimali yüksek. Ligin ikinci yarısında faydalanacağın bir oyuncu için bu tarz kırıcı açıklamalar yapmak oyuncunun morali açısından faydasız.

Ayrıca 2 haftadır gündemi meşgul eden İrfan Can Kahveci konusunda açıklama yapmayan tek bir isim kaldı: Okan Buruk. Başakşehir FK Teknik Direktörü Okan Buruk, İrfan hakkında söz sahibi olan isimlerden biri. Takımın en önemli isminin transferi konusunda bir yorumu mutlaka bulunan Okan Hoca ne düşünüyor acaba. 

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …