Tuncay Şanlı

Tuncay Şanlı Alanya Maçı Değerlendirmesi Yaptı

Posted by

Geçmişten bu yana Fenerbahçe ekibinin yıldız oyuncularından biri olan Tuncay Şanlı, Alanyaspor mücadelesi ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Süper Lig’in 21’inci haftasında Alanyaspor ekibi ile kendi evinde karşı karşıya gelen ekip maç sonucunda, 1-1 skorla berabere kalmıştı. Özellikle hakemler sebebiyle gerginliğin hayli fazla yaşanmış olduğu müsabaka, Fenerbahçe taraftarlarını ve oyuncularını da çok fazla sinirlendirmeye yetti.

Konuyla ilgili açıklama yapan efsanevi futbolcu Tuncay Şanlı ise, Fenerbahçe’den korkulduğunu dile getirerek, “Fenerbahçe’den bu kadar korkuyorsanız ‘Sizi şampiyon yapmayacağız’ deyin açık açık” ifadelerini kullandı.

Alanya ile sarı lacivertli ekip arasında yaşanmış olan mücadeleden ciddi bir yara alan kanarya ekibi, şampiyonluk yolunda da büyük bir engele takıldı. Özellikle maçın yönetiminde yer alan hakem Ümit Öztürk, verdiği kararlarla gündeme oturdu.

VAR Kayıtları Açıklansın

Hakem ve maç değerlendirmesi yapan yıldız sporcu Tuncay Şanlı da maçın ardından Türkiye Futbol Federasyonu’na seslenerek, VAR kayıtları ile ilgili bir açıklama yapılması talebinde bulundu. Bu hafta içerisinde VAR kayıtlarının açıklanmasını isteyen Şanlı, “Fenerbahçe maçındaki konuşmaları, özellikle saat 17:00’deki Beşiktaş ve Trabzonspor maçlarındaki o penaltı kararlarındaki kayıtları açıklamayacaksınız, bir daha ne zaman açıklarsınız?” şeklinde sordu. 

Comments are closed.