Vagner Love

Vagner Love Yeni Takımına Transfer Oldu

Posted by

Süper Lig ekiplerinden olan Beşiktaş ve Alanyaspor takımlarında forma terletmiş olan Vagner Love yeni takımına transfer oldu. 36 yaşındaki tecrübeli oyuncu Kazakistan Ligi’nde yr alan Kairat Almaty ekibinin formasını giyecek.

Türkiye’de Süper Lig ekibi olan Beşiktaş ve Alanyaspor ekiplerinde forma terletmiş olan başarılı oyuncu Vagner Love yeni takımına transfer oldu. 36 yaşındaki tecrübeli yıldızın Kazakistan ekibi olan Kairat Almaty ekibinde forma giyeceği bilgisi edinildi.

Beşiktaş’ta da oynamış olan yıldız isim, ülkesine dönme kararı almasının hemen ardından, formasını giymiş olduğu Corinthians ekibi ile yollarını resmen ayırma kararı almıştı. Bu süreçte ise 36 yaşındaki santrafor mevki oyuncusunun eski takımı olan CSKA Moskova’ya döneceğine ilişkin iddialar ortaya çıkmaya başladı.

Rus Ekibinin Efsanesi

Brezilyalı yıldızın ise Kazakistan Ligi’nde yer alan Kairat Almaty ekibine transfer olduğu bilgisi edinildi. Corinthians kariyerinde toplam 73 maçta mücadele eden oyuncu, 23 gole ve 9 asiste imza atmıştı. CSKA Moskova ekibinde toplam 259 maçta forma giyen yıldız, 124 gole ve 53 de asiste adını yazdırıştır.

Efsane isimlerden biri olan ve Beşiktaş’ın da efsaneleri arasında yer alan yıldız, Kara Kartal ekibi için de unutulmaz isimlerden biriydi. Süper Lig’de gol krallığı yaşamış olan oyuncu, sonraki süreçte ise performansındaki düşüklük nedeniyle Corinthians’a gitmişti.

Güncel Yazılar

Comments are closed.