Vedat Muriç

Vedat Muriç İçin 20 Milyon Euro Gözden Çıkarıldı

Posted by

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinin başarılı oyuncusu Vedat Muriç ile ilgili transfer iddiaları ortaya atılmaya devam ediyor. İtalyan ekip olan Lazio, sarı lacivertli futbolcuyu kadrosuna dahil etmek için 20 milyon Euro ödemeyi gözden çıkardı. Sezon sonunda 31 yaşındaki golcü oyuncusu Caicedo’yu satarak Vedat’ı onun yerine almayı düşünen kulüp, hazırlıklarını da buna göre yapıyor.

İtalyan ekip Lazio, yaz transfer dönemi sürecine son derece yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Bu süreçte Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinin yıldız ismi Vedat Muriç için de sıraya girildi. Sarı lacivertli ekibin başarılı sporcusu için 20 milyon Euro bedel ödemeyi gözden çıkaran İtalyan kulüp, transfer planlarına da şimdiden başladı.

Çaykur Rizespor’a %15 Pay Verilecek

Sezon sonunda ekibinde forma terleten 31 yaşındaki tecrübeli futbolcu Caicedo ile yollarını ayırarak, yerine Vedat’ı almak için de planlar yapıldığı bilgisi edinildi.

Eğer başarılı sporcunun satışı gerçekleşirse de, Çaykur Rizespor ekibine bu satıştan %15 oranın pay verilmiş olacak. Yıldız sporcunun satışından elde edilecek sıcak para ile, transfer bütçesinin de oluşturulması hedefleniyor.

Öte yandan Fenerbahçe ekibinde, Sportif Direktör Emre Belözoğlu’nun golcü takviyesi konusunda da çalışmalar yaptığı öğrenildi.

Güncel Yazılar

Comments are closed.