Victor Moses Sarı Lacivertli Ekibe Teşekkür Etti

Sarı lacivertli ekipten ayrılarak Inter’se transfer olan oyuncu Victor Moses, sarı lacivertli ekibe tek tek teşekkürlerini sundu.

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe’den ayrılarak Inter’e transfer olan başarılı sporcu Victor Moses, sosyal medya hesabını kullanarak tüm ekibe teşekkür etti. Başta Ali Koç, Damien Comolli ve Ersun Yanal’a teşekkürlerini sunan Moses, sonrasında Comolli için yazmış olduğu teşekkür kısmını sildi.

Sözleşmesi karşılıklı olarak bitirilen Fenerbahçe’nin oyuncusu Victor Moses,  Seri A ekibi olan Inter’e transfer oldu. Sonrasında ise sarı lacivertli ekibe teşekkürlerini ileten bir paylaşımda bulundu. Yapmış olduğu paylaşımda tüm ekibe teşekkür eden oyuncu, Inter’de oynayacağı için sabırsızlandığını söyledi. Bunun yanı sıra yeni takım arkadaşları ile oynayacağı için de heyecan duyduğunu belirten Moses, Inter Kulübü’ne ve taraftarlarına da ilgilerinden dolayı teşekkür ettiğini ekledi.

Inter’e Her Şeyimi Vereceğim

Yaptığı açıklamada her şeyini Inter’e vereceğini söyleyen ve kulübün başarısı için çok çaba sarf edeceğini ekleyen başarılı sporcu, “Ali Koç’a, Damien Comolli’ye, yönetim kuruluna, Ersun Yanal’a, takım arkadaşlarıma ve Fenerbahçe ile bağlantılı olan herkese teşekkür ediyorum” dedi. Ayrıca taraftarlara da özel olarak teşekkür etmek istediğinin altını çizen yetenekli futbolcu, “Fenerbahçe’nin benim ve ailemin kalbinde her zaman özel bir yeri olacak” ifadelerini kullandı.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …