VİTOR PEREİRA DERBİ MESAİSİ DEVAM EDİYOR

Posted by

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe süper lig de Galatasaray derbisi hazırlıklarına devam eden takım süper lig de çıkmış oldukları son 4 lig maçından da galibiyet ile ayrılamayan takım 3 mağlubiyet ve 1 de beraberlik aldılar.

Süper lig de 13. Hafta da sarı kırmızlı takım Galatasaray deplasmanına konuk olacak olan sarı lacivertli takım da Portekizli teknik adam Vitor Pereira derbi mesaisine milli arada da devam ediyor.

Portekizli teknik adamın geleceği içinde oldukça önemli olan karşılaşmada tesisler de uzun süre derbi analizi yaparak geçiren teknik adam evinden de uzak kaldı.

PEREİRA DERBİDEN GALİP AYRILAMAK İSTİYOR

Portekizli teknik adam Vitor Pereira sarı kırmızlı takım ile olan derbi hazırlıklarına tesisler de kamp kurarak devam ederken sezonun en önemli karşılaşmasına çakacaklarının da farkında.

Teknik adam rakibi Galatasaray’ ı uzun süre takip eden maç ve analizler çıkaran teknik adam karşılaşma öncesinde hazırlıklarını devam ettiriyor.

Milli takımdan oyuncularının da dönmesi ile birlikte tam kadro olarak sarı kırmızlı takım maçı hazırlıklarına başlayacak olan teknik adam Vitor Pereira takımı ile yeni sistem üzerinde çalışması bekleniyor.

Sarı kırmızlı takımın artı ve eksi yönleri ile ilgilenen teknik adam bu sezon ki bütün karşılaşmalarını da izleyerek rakibi Galatasaray’a karşı önlemler almak istiyor.

Sarı lacivertli takım bu Galatasaray derbisi ile çıkış yakalamak isterken Portekizli teknik adamın da geleceği tartışılıyor. Vitor Pereira nın formsuz olması sahaya çıkardığı oyuncu grubu ve taktik planlaması ile birçok eleştiriye maruz kalan Portekizli isim derbi kendisinin sarı lacivertli takım da ki geleceği içinde oldukça önemli.

 Portekizli teknik adam Vitor Pereira derbiye çok sıkı çalışmaya devam ederken takımda ki oyucularına da hazırladıkları analizleri gönderen ve bu analizleri ezberlemelerini isteyen teknik adam oyuncuları ile yakından ilgilenmeye devam ediyor.

Takımı ile antrenmanalar da ise rakip analizleri üzerinden taktik çalışmalarını sürdüren sarı lacivertli takım Fenerbahçe li oyuncular da derbinin takım için ne kadar önemli olduğunun farkındalar.

VİTOR PEREİRA İÇİN KRTİK MAÇ

Portekizli teknik adam Vitor Pereira için oldukça kritik bir karşılaşma olacak. Uzun süredir sarı lacivertli takım daki geleceği tartışılan teknik adam derbi de ki alınacak sonuca göre önemli gelişmeler yaşana bilir.

Fenerbahçe de ikinci baharını yaşayan Portekizli teknik adam Vitor Pereira sezon başında iyi başlayan ancak son günler de süper lig ve UEFA Avrupa liginde de kötü sonuçlar alan sarı lacivertli takım da oyun planı ve sahaya çıkardığı oyuncu grubu tartışılan teknik adam Vitor Pereira için derbi çok önemli.

Derbiden alınacak bir yenilgi sonrasında takımda ki havanın daha kötüye gideceği gibi teknik adamın da başkan Ali Koç ne kadar arkasında olsa da taraftar baskını kaldırması zor görünüyor.

Comments are closed.