Vitor Pereira’dan Muhteşem Bir Plan Geliyor

Posted by

Vitor Pereira’dan Fedi Kadıoğlu ile ilgili muhteşem bir plan geliyor. Trabzonspor ile deplasmanda oynayacak olan Fenerbahçe’nin 9. haftası şimdiden merak ediliyor. Süper Lig 9. haftada lider olan Fenerbahçe taraftarlarını oldukça sevindirdi.

Fenerbahçe ve Trabzonspor’un karşı karşıya gelmesi haberi gündem bu aralar. Sarı Lacivertlilerde farklı bir plan bu aralar konuşuluyor. Zor olacak maç performansından galibiyetle ayrılacak ve puan farkını çok açmayı planlayan Fenerbahçe’de bakalım planlandığı gibi gidecek mi?

Vitor Pereira bu zor geçecek maç öncesinde muhteşem planından biraz bahsetti. Süper Lig takımlarından olan Fenerbahçe’nin Teknik Direktörü Vitor Pereira, eski futbolculardan ve uzun bir spor kariyerine sahip. Vitor Manuel de Oliveira Lopes Pereira, Portekizli bir teknik direktör ve 1,76 metre boyunda.

Vitor Pereira’dan Ferdi Kadıoğlu ile ilgili muhteşem bir plan geliyor haberleri bu zorlu maç öncesinde duyuldu. Deneyimli telnik çalıştırıcı Pereira’nın Kadıoğlu’nu çok farklı bir şekilde kullanarak başarılı olmayı hedeflediği söyleniyor.

Merak Edilen Kadıoğlu Planı

Vitor Pereira, genç ve başarılı futbolcu Ferdi Kadıoğlu’nu gizli bir silah olarak kullanmayı planlıyor haberleri takım arasında konuşulan gündemlerden. Fenerbahçe ve Trabzonspor maçına hazırlık günleri devam ediyor. Milli takımdaki futbolculardan yoksun bir şekilde maça hazırlık tam gaz Fenerbahçe’de devam etmektedir.

Trabzonspor maçı hazırlıkları devam ederken bazı gelişmeler yaşanıyor. Fenerbahçe’nin başarılı ve disiplinli teknik adamı Vitor Pereira, bu zorlu maç karşılaşmasına özel olarak hazırlıklar yapıyor.

Portekizli teknik çalıştırıcı Pereira, lider olarak deplasman maçına gidecek. Sabah gazetesinde çıkan haberlere göre, Portekizli Teknik Direktör Vitor Pereira lider olarak gideceği Trabzonspor karşılaşmasından aynı şekilde lider olarak dönmek istiyor.

Bu sezonda takımın yıldız oyuncularından olan Ferdi Kadıoğlu ile ilgili üst yönetimin bazı planlarının olduğunu görüyoruz. Trabzonspor ile yapılacak maç karşılaşmasında ters bir pozisyon ile yakalama ve farklı görevlerle maçı oynama ile ilgili bazı işlerin Ferdi Kadıoğlu’na verildiğini görüyoruz.

Fenerbahçe ve Trabzonspor Maçı Sonucu

Trabzonspor ve Fenerbahçe

Vitor Pereira Fenerbahçe ve Trabzonspor maçı sonucunun iyi olması ve kazanmaları adına bazı taktiksel stratejiler geliştirdi. Ön alanda baskıdan vazgeçmeyin, top ile çizgi içerisinde doğru bir kat etmesini ve savunma dengesini bozmasını isteyen Pereira, Kadıoğlu’na talimatlarda bulundu.

7 Ekim 1999 doğumlu 22 yaşındaki, Kanada doğumlu ve Arnhem Hollandalı olan oyuncu Ferdi Kadıoğlu’nun babası Türk, annesi Hollandalıdır. Türk asıllı olan Hollandalı oyuncu orta sahada görev yapmaktadır.

1,74 metre boyunda olan 22 yaşındaki genç futbolcu Ferdi Kadıoğlu ile ilgili bazı planların Fenerbahçe’de yapıldığını görüyoruz. Vitor Pereira, Kadıoğlu için bir fazladan hücuma oyuncu yollamayı ve savunmada paylaşım sorunu yaratmayı planlıyor.

Aynı zamanda ön alanda da baskının önemli olduğunu düşünen teknik adam Pereira, Kadıoğlu için bu planlarını tüm takıma adapte etti. Takım oyuncularını bu plana göre hazırlayan Pereira, istediği gibi bir maç sonucu ile lider olarak maçı bitirmeyi düşünüyor.

Comments are closed.