WEST BROMWİCH’TEN DİAGNE AÇIKLAMASI

west bromwichten diagne aciklamasi 3buyukler

Süper Lig’in sarı kırmızılı ekibi Galatasaray’ın geçtiğimiz kış transfer periyodunda Premier Lig ekiplerinden West Bromwich e kiralık olarak gönderdi Senegal futbolcu Mbaye Diagne hakkında İngiliz Kulübü teknik direktörü açıklamalarda bulundu. 

Tecrübeli teknik direktör İngiliz ekibinde kiralık olarak forma giyen milli oyuncumuz Okay Yokuşlu hakkında açıklamalarda bulundu.

SAM ALLARDYCE AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesine devam eden sarı kırmızılı ekip Galatasaray’ın geçtiğimiz kış transfer periyodunda Premier Lig’in köklü ekiplerinden West bromwich geçici transfer ettiği Senegalli golcü oyuncu Mbaye Diagne’nin geleceği hakkında West bromwich teknik direktörü bazı açıklamalarda bulundu.

Premier Lig ekibinin tecrübeli teknik direktörü Senegalli golcü ve milli takımımızın formasını da terleten bu Kay Yokuşlu hakkında söylemlerde bulundu.

İngiliz Kulübünün teknik direktörü Sam Allardyce iki oyuncunun da bonservis bedelini ödeyerek kadrolarına kalıcı olarak dahil etmek istediklerini belirtti.

Milli takımımızın formasını da terleten Okay Yokuşlu hakkında methiyeler dizen teknik direktör ligde kalınması durumunda Okay Yokuşlu’nun bonservisini almayı ilk Hedef olarak belirledikleri ne söylerken Okay’ın sanki yıllardır İngiliz kulübünde forma giyiyormuşcasına performans sergilediğini belirtti.

SATIN ALMA OPSİYONU BULUNUYOR

İngiliz teknik direktör geçtiğimiz kış transfer periyodunda sarı kırmızı Galatasaray’dan kiralık olarak kadrosuna katmış oldukları  Mbaye Diagne hakkında açıklamalarda bulunurken genellikle ara transfer döneminde yurt dışından herhangi bir futbolcunun kadroya dahil olması teşkil ettiğini belirtirken hem Senegalli golcü hem de milli futbolcumuz için 2021-2022 sezonunda daha iyi performans gösterecek  West Bromwich takımının ligde kalması  durumunda kalıcı olarak kadroya dahil etmek istediklerini belirtti.

west bromwichten diagne aciklamasi 3buyukler 2

Geçtiğimiz kış transfer periyodunda İspanyol ekibi sertifikadan İngiliz ekibine kiralanmış olan milli oyuncumuzun herhangi bir satın alma opsiyonu bulunmazken, Mbaye Diagne’nin le ilgili yapılan sözleşmeden İngiliz kulübünün birlikte kalması durumunda oyuncu 6 milyon bonservis bedeli ile İngiliz kulübünün düşmesi ihtimalinde ise 4,3 milyon euro bonservis bedeli ile satın alma opsiyonu bulunuyor.

Okay Yokuşlu hakkında methiyeler dizen teknik direktör ligde kalınması durumunda Okay Yokuşlu’nun bonservisini almayı ilk Hedef olarak belirledikleri ne söylerken Okay’ın sanki yıllardır İngiliz kulübünde forma giyiyormuşcasına performans sergilediğini belirtti.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …