Yıldız İsim Mariano’dan Galatasaray Değerlendimesi Geldi

Süper Lig’in yeni sezonu için transfer hazırlıklarının devam ettiği süreçte, lige 3 galibiyetle giriş yapan Galatasaray, iddiasını tüm rakiplerine gösterdi. Sarı kırmızılı takımın eski oyuncularından olan Mariano da eski kulübüne ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray ile ilgili konuşan Mariano, cimbomun bu sezonda tekrardan şampiyonluk hedefine ulaşacağına dikkat çekti. Falcao’nun takıma çok şeyler katacak müthiş bir yetenek olduğuna vurgu yapan oyuncu, onun da bu sezon çok daha olacağını belirtti.

10 senedir gurbette olduğu için, artık ülkesine dönmek istediğini belirten ve bu sebeple de sarı kırmızılı takımdan ayrılmak istediğini ekleyen Mariano, Galatasaray’ın pandemi öncesinde çok iyi gittiğini ekledi. Pandemi sonrasında ise taraftardan yoksun bir şekilde oynamanın kötüleşmede büyük bir etkisi olduğunu ifade etti. Taraftarın gücünün takım üzerindeki etkisini bildiklerini belirten Mariano, onların desteği olmadan oynamanın çok zor olduğunun altını çizdi.

Şampiyonluklara Oynayan Takım

Galatasaray’ın her zaman şampiyonluklara oynayan bir takım olduğuna dikkat çeken Mariano, bu sezonda da takımın şampiyonluk için savaşacağından şüphesinin olmadığını ekledi. Zirvede dahi olmaları durumunda, hayatta her zaman için gelişmesi gerekten taraflar olduğuna vurgu yaptı. Ve sarı kırmızılı takımın bu sezon tekrar ayağa kalkacağını belirtti.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …