Zajc’e Brescia Yolu Görünüyor

Fenerbahçe yönetimi, Miha Zajc için Brescia’ya transfer etme sürecini hızlandırma kararı aldı. Sürecin bir an önce gerçekleşebilmesi adına sarı lacivertli yönetimin Başkanı Ali Koç, İtalya’ya gitti.

Sarı lacivertli ekipte transfer etme süreci hızlandırmaları başladı. Brescia’nın devre arası transfer döneminde formasını giydirmek istediği Miha Zajc, artık resmen İtalyan ekibin kadrosunda yer alacak. Transfer sürecinin hızlanması için de Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, İtalya’ya gitti.

Transferin en kısa sürede gerçekleşmesi adına büyük uğraşlar veren gece gündüz çalışan sarı lacivertli yönetim, 31 Ocak gününe kadar sürecek kadro değişim sürecini değerlendirmek niyetinde.

Bunların yanı sıra kanarya yönetimi, Lisans Kurulu’nun karşısına çıkmak için kendisine yeni kanıtlar aramanın da peşinde gibi görünüyor.

Yeni Bir Banka İle Görüşme Süreci

Devre arasında yaşamış olduğu harcama limiti sorunu ile gündeme gelen Fenerbahçe yönetimi, sorununu halledebilmek adına farklı seçenekleri de kovalıyor. Yönetimin mali işleri bölümüne bakan yöneticilerin de yeni bir banka ile finansal yapılandırma süreci için görüşmüş olduğu edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …