Beşiktaş

Beşiktaş Başakşehir Deplasmanına Sıkı Hazırlık Yapıyor

Posted by

Abdullah Avcı döneminde art arda yenilgi alan Beşiktaş ekibi, ikinci sezonda tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın’la anlaşmıştı. Yeni teknik adam ise siyah beyazlı ekibine adeta şans getirdi.

Süper Lig’de art arda yenilgi alarak ciddi anlamda yaralanan Beşiktaş ekibi, başarılı teknik adam Sergen Yalçın’ın takımın başına gelmesi ile yaralarını tek tek saran Kara Kartal ekibi, art arda almış olduğu galibiyetler ile kendine gelmeyi sürdürüyor.

Durum böyle iken siyah beyazlı ekip için gözler Medipol Başakşehir mücadelesine çevrildi. Bu süreçte zirve yarışında bulunmak isteyen ekip de, 3 puanı almak adına yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Süper Lig’de 22’inci haftada 3 puan alabilmek adına deplasman mücadelesine gidecek olan Beşiktaş ekibi, Başakşehir müsabakasına sıkı bir şekilde hazırlanmayı da sürdürüyor. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde antrenman yapan Beşiktaş ekibi, idmanının ilk 30 dakikalık sürecini ise basına açık olarak gerçekleştirdi.

Gökhan Gönül Dinlenme Sürecini Tamamladı

Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde idmana çıkan ekip, pazartesi günü tedbir amaçlı olarak dinlendirmiş olduğu Gökhan Gönül de, Salı günü takım arkadaşları ile çalışmalarına devam etti.

Ekip antrenmana düz koşu ve istasyon çalışmaları yaparak başladı. Taktik çalışmaları ise basına kapalı zamanda gerçekleştirildi.

Comments are closed.