Beşiktaş’ın Teknik Direktörü Sergen Yalçın Ankaragücü Galibiyeti İçin Ekibini Kutladı

Beşiktaş ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Süper Lig’in 25’inci haftasında oynanan MKE Ankaragücü maçının ardından takımını tebrik etti.

Süper Lig’in 25’inci haftasında MKE Ankaragücü ekibi ile karşı karşıya gelen Beşiktaş ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Sergen Yalçın müsabakanın ardından ekibini soyunma odasında tebrik etti.

Aytemiz Alanyaspor müsabakasının galibiyetinden sonra yaşanan Ankaragücü müsabakası, siyah beyazlı ekip için güzel bir moral kaynağı oldu. Yalçın da, Kara Kartal ekibini, oynanan futboldan çok kazanılan 3 puan adına tebrik etti.

Artık Odaklanılması Gereken Kritik Galatasaray Derbisi

Kritik Galatasaray derbisi öncesinde alınan bu galibiyetle büyük bir moral edinen siyah beyazlı kulübün teknik adamı, bu başarının çok büyük bir öneme sahip olduğunu da söyledi. Önceki müsabakalarla kıyaslama yapan tecrübeli çalıştırıcı, iyi oynanan maçlarda puan kaybettiklerini belirterek, ondan sonraki süreç içerisinde de o kadar iyi futbol oynamamış olabildiklerini söyledi. Yine de önemli olanın 3 puan olmak olduğunu belirten Yalçın, sahadaki mücadele ve kazanma isteği ile bu 3 puana sahip olunduğunun da altını çizdi.

Tüm ekibi tebrik eden teknik adam, Ankaragücü müsabakasının artık geride kaldığını ve artık odaklanılması gerekenin Galatasaray derbisi olduğunu da ekledi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …