Beşiktaş’ta Yeni Dönem Başlayacak

Gelecek sezonun hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş ekibi, sezon sonu sözleşmesi sona erecek isimlerle ilgili de plan yapmaya başladı. Siyah beyazlı takımda Caner Erkin ve Pedro Rebocho yerine takviye arayışı başladı. Sıkı bir transfer hazırlığı içerisine giren Kara Kartal yönetimi Trabzonspor’un Çek oyuncusu Filip Novak için harekete geçti.

Süper Lig’in ezeli rakipleri, gelecek sezon hazırlıklarında da birbirleri ile kıyasıya bir rekabet içerisine girecekler. Yeni sezonun transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş ekibi de bu dönemde sezon sonu kontratı bitecek isimlerinin yerine yeni isimler arıyorlar.

Sezon sonu siyah beyazlı takımda sözleşmesi sona erecek olan Caner Erkin ve Pedro Rebocho için de futbolcu arayışları başladı. Kara Kartal yönetimine ise bu anlamda Trabzonspor ekibinde forma terleten Filip Novak ismi gündeme geldi.

Fenerbahçe ekibinin de yakından ilgilendiği ismi gündemine alan Beşiktaş, Çek futbolcuyu kadrosuna alarak sarı lacivertlilere büyük bir çalım da atabilir.

Kiralık Sözleşmeler De Sona Eriyor

Kalan 8 haftanın hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam eden Beşiktaş yönetimi, yeni sezonda kadrosunda önemli bir değişime de imza atmış olacak. Sezon sonu toplamda 7 isimle anlaşması biten Kara Kartal, yepyeni bir kadroyla 2020-2021 sezonuna başlayacak.

Gidecek isimler arasında Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Atiba Hutchinson yer alırken, ayrıca Rebocho Abdoulay Diaby, Mohamed Elneny ve Kevin-Prince Boateng’in de kiralık anlaşmaları sonlanmış olacak.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …