Erman Kılıç’ta Yıllar Sonra Büyük İtiraf

2013-2014 sezon başında Galatasaray ekibine transferi gerçekleşen Erman Kılıç, yıllar sonra çarpıcı bir itirafta bulundu. Sarı kırmızılı takımda yalnızca 2 ay kalmış olan Kılıç, o dönemlere ilişkin düşüncelerini paylaştı.

O dönemde Sivasspor ekibinde forma giyen ve takımında üstün performansı sebebiyle de Fatih Terim tarafından istenilen Erman Kılıç, sezon başında sarı kırmızılı ekibe transfer olmuştu. Fakat başarısını cimbomda pek fazla kanıtlayamayan oyuncu için yollar istenildiği gibi gitmedi. Sporcu yalnızca 2 aylık bir süre zarfında forma giyebilmişti.

Öte yandan 2 kupa kazanan ve Emirates kupasında da varlığını koruyan oyuncu, Şampiyonlar Ligi kadrosunda da forma giyme şansı bulamamıştı.

Sarı kırmızılı kulüpte yalnızca 3 resmi maçta yer alan oyuncu, kulüpten ayrıldıktan sonra da Eskişehirspor yoluna yönelmişti.

Yıllar geçen sürecin ardından ise Galatasaray’ın eski oyuncusundan bir itiraf geldi. Televizyon kanalında bir spor programına katılan sporcu, transfer sürecini anlatarak, “Zaman zaman ‘Acaba Sivasspor’dan Galatasaray’a gitmese miydim?’ diye düşündüm” ifadelerini kullandı.

“Galatasaray çocukluk aşkım”

Sivasspor ekibinde de 4-5 sene kadar futbol oynadığını belirten Kılıç, “2 maç kötü oynadığın zaman taraftardan da homurdanma başlardı. Bir de Galatasaray çocukluk aşkım. Hasta bir Galatasaraylılık vardı. 30 yaşında Galatasaray’ı yakalamışken gideyim hayallerimi gerçekleştireyim diyorsun” dedi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …