Fenerbahçe Ve Kırklarelispor Ziraat Türkiye Kupası İçin Karşı Karşıya

Etkisini Türkiye’nin hemen her yerinde gösteren kar yağışı, spor müsabakalarına da engel oldu. Bu akşam gerçekleşecek Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final maçının ise ertelenmesi an meselesi haline geldi.

Kar yağışının tüm yurtta etkisini göstermesi sebebiyle, spor faaliyetleri de aksama yaşadı. Hekimoğlu Trabzon müsabakası için deplasmana giden TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından biri olan Kırklarelispor ekibi de, kar yağışının günlük hayatı olumsuz etkilemesi sebebiyle, maç için gitmiş olduğu Trabzon’da mahsur kaldı.

Kar yağışının çok fazla olması sebebiyle ileri bir tarihe ertelenen Kırklarelispor ve Hekimoğlu Trabzon müsabakasının ardından, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finali için Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek ekibin, bu oyununun da ertelenmesi gündeme bomba gibi düştü.

Konuyla ilgili ise dün açıklama yapan Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, 4 gündür Trabzon’da bulunduklarını söyleyerek, kar yağışının vermiş olduğu etkiyle uçakların kalkamadığının da altını çizerek, “Bugün saat “16:00’da bir uçak var. Kalkarsa Fenerbahçe maçına yetişeceğiz. Ancak uçak kalkmazsa maçın ertelenmesi söz konusu” demişti.

Ev Sahibi Kanarya

Bu açıklamanın ardından ise dün akşam edinilen bilgilere göre mücadelenin ertelenmediği ve rövanş mücadelesi için ekibin İstanbul’a doğru yola çıktıkları bilgisi geldi.

Bu akşam saat 20:15’de Fenerbahçe ekibinin ev sahibi olduğu müsabaka ise, Ülker Stadyumu’nda oynanacak.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …