Fenerbahçe Yarışa Ortak Oldu

fenerbahce yarisa ortak oldu 3buyukler

Spor Toto Süper Lig’in 32. Haftasında kendi evinde Yukatel Denizlispor’u 1 – 0’lık skorla mağlup eden Fenerbahçe, Süper Lig’de şampiyonluk yarışında önemli bir 3 puanın sahibi oldu. Bilindiği üzere ligin 32. Haftasında hem Beşiktaş hem de Galatasaray rakipleri ile oynadıkları maçları kaybettiler.

Sarı lacivertli takım, almış olduğu galibiyet ve 3 puan ile ligde puanını 62 yaparak üçüncü sıradan ikinci sıraya yükseldi. Bir yandan Süper Lig’de kalan maçlarına odaklanan Fenerbahçe, diğer yandan da gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Sezon sonunda takımdan ayrılacak oyuncuların isimleri belirlenirken, diğer yandan da olası transfer ihtimalleri üzerinde çalışılıyor.

Bu isimlerden ön plana çıkan ilk kişi ise Altay Bayındır oldu. Bu sezon harika bir performans ortaya koyan ve takımını birçok maçta sırtlayan başarılı file bekçisinin taliplileri de artmaya devam ediyor.

Fenerbahçe kaleci antrenörü Michael Kraft’tan Açıklamalar

Fenerbahçe kaleci antrenörü Michael Kraft, sarı lacivertli takımın başarılı file bekçisi Altay Bayındır ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Altay Bayındır’ın hala geliştirmesi gereken yönleri olduğunu söyleyen Michael Kraft, önceliği yan top çalışmalarına verdiklerini söyledi.

Duran toplarda genç kalecinin nasıl pozisyonlar alması gerektiği üzerinde çalıştıklarını belirten Michael Kraft, daha sonra rakip futbolcularla karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda özellikle vücudunu ve açıyı nasıl kullanıp ayarlaması gerektiği üzerinde çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.

Altay Bayındır Giderse Mert Günok Gelecek

Bu sezon Spor Toto Süper Lig’de oldukça başarılı bir performans ortaya koyan ve A Milli Futbol Takımı’na da seçilen genç kaleci Altay Bayındır, daha şimdiden büyük kulüplerin radarına girmeyi başardı.

fenerbahce yarisa ortak oldu 3buyukler 2

Bilindiği üzere İngiltere Premier Lig takımlarından Tottenham ve Hollanda Süper Lig takımlarından Ajax’ın gündemin olan Altay Bayındır’a sezon sonunda da başka büyük takımların teklif yapması bekleniyor. Fenerbahçe Kulübü, genç ve başarılı file bekçisi için 25 milyon euro civarında bir teklif bekliyor.

Böyle bir teklif halinde takımdan gönderilmesi henüz belli olan Altay Bayındır’ın takımdan ayrılması halinde de yeri şimdiden doldurulmaya hazır. Eğer genç kaleci sezon sonunda takımdan ayrılırsa Fenerbahçe’nin kalesini Mert Günok koruyacak.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …