FENERBAHÇE’DE ŞOK AYRILIK

fenerbahcede sok ayrilik 3buyukler

Süper Ligi’nin sarı lacivertliler Fenerbahçe’de takımın başına Geldiği günden de eleştiri oklarının hedefi olan genç teknik direktör Erol Bulut ile Yollar ayrıldı.

Genç Teknik direktör sar -lacivertli ekip Fenerbahçe’nin teknik direktörlüğünü oturmasının ardından Fenerbahçe’nin Süper Lig kapsamında ve kupa kapsamında göstermiş olduğu performans nedeniyle bir türlü istenen futbolu oynamasının ardından sorumlu olarak sürekli Erol Bulut gösteriliyordu.

Sarı lacivertli futbolcular ile de iletişimde kopukluk yaşayan genç teknik direktör ile yolların ayrıldığını belirten bir açıklama yapıldı.

BULUT DÖNEMİ BİTTİ

Sarı lacivertli ekip Fenerbahçe’de genç teknik patron Erol Bulut devri bitti. Fenerbahçe Kulübü’nün resmi resimden yapılmış olan açıklama doğrultusunda genç teknik adam Erol Bulut ile karşılıklı olarak yolların ayrıldığı belirtilmiş ve 2020/2021 sezonunun kalan karşılaşmalarında takımın başında Fenerbahçe sportif direktörü Emre Belözoğlu’nun görev yapacağı söylenmişti.

Kulüpten yapılan açıklamada 2020 2025 sezonu itibariyle Fenerbahçe futbol takımının teknik direktörlüğü görevini yapan Erol Bulut ile yolların 26 Mart günü ailem be belirtilirken bu zamana kadar görev yapmış olan teknik direktörü teşekkür edildi ve teknik direktörlük kariyeri kalan süresinde başarılar dilekleri iletildi.

BELÖZOĞLU TAKIMI ÇALIŞTIRACAK

Sarı lacivertli ekip Fenerbahçe’nin resmi veririm organları tarafından yapılan açıklama doğrultusunda Emre Belözoğlu’nun futbol takımının yeni teknik direktörü olduğu belirtildi.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada içerisinde bulunduğumuz sezon itibariyle ligin bitimine kadar ki kalan süreçte yönetim kurulunun vermiş olduğu karar doğrultusunda teknik direktörlük koltuğuna Emre Belözoğlu’nun getirildiği söylenmiş Fenerbahçe’nin efsane ismi ne başarı dilekleri iletilmiştir.

fenerbahcede sok ayrilik 3buyukler 2

Medyada yer alan bazı haberlere göre Volkan Demir yaptığı açıklamada sarı lacivert Fenerbahçe takımının Ezeli rakibi Beşiktaş’ı ile oynamış olduğu derbinin ardından herhangi bir Reaksiyon vermemesi nedeniyle sarı-lacivertli yönetimin Bu doğrultuda bir karar aldığını kalan 10 karşılaşma için Sportif direktör Emre Belözoğlu’nun kalan haftalarda teknik direktörlük görevi yapacağını belirtmişti.

Süper Ligi’nin sarı lacivertliler Fenerbahçe’de takımın başına Geldiği günden de eleştiri oklarının hedefi olan genç teknik direktör Erol Bulut ile Yollar ayrıldı. Genç Teknik direktör sarı lacivertli ekip Fenerbahçe’nin teknik direktörlüğünü oturmasının ardından Fenerbahçe’nin Süper Lig kapsamında ve kupa kapsamında göstermiş olduğu performans nedeniyle bir türlü istenen futbolu oynamasının ardından sorumlu olarak sürekli Erol Bulut gösteriliyordu.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …