Galatasaray transfer

Fenerbahçe’den Galatasaray’ a Yıldız Kayıyor

Posted by

7 sezon boyunca Fenerbahçe formasını taşıyan Hasan Ali Kaldırım’ın Cimbom’ un sularında yüzmesi planlanıyor. Sezon sonunda sözleşmesini tamamlayacak olan Hasan Ali Kaldırım’ı Galatasaray transfer etmeyi planlıyor.

Güçlü bir sol bek isteyen Galatasaray Saraccihi gibi Hasan Ali Kaldırımı’ da gözüne kestirdi ve sarı kırmızı renkleri giydirmek için hazırlık yapıyor. Hasan Ali dışında yeni isimler de bu transfer sürecine eşlik ediyor. Mert Hakan, Erdoğan Yeşilyurt ve Emre Kılınç ile görüşmeler yapılarak eller sıkışıldı.

Sol Bekin Neferi

Fenerbahçe’ ye 2012 yılında Kayseri’ den katılan Hasan Ali Kaldırım bu sezon hem muhteşem performansı ile hem de maalesef yaşadığı sakatlıklar ile dikkatleri üzerine çekti. Bunun yanında yaşadığı sakatlıklardan kaynaklı birçok maçı da kaçırmak zorunda kaldı.

Sezon boyunca 5 sefer sakatlık yaşayarak toplamda 21 maça katılamadı. Ancak sezonun son 4 maçına yetişebildi ve ilk 11’de formasını giyerek sahalarda yerini aldı. Bu seferde Covit-19 sebebi ile sahalardan ayrılmak zorunda kaldı. Sol bekte güçlü olan oyuncunun hedefleri arasında Galatasaray’da forma giyerek ve bu takımda göstereceği performansı ile Avrupa Futbol Şampiyonası’nda yerini almak bulunuyor.  Böylece Galatasaray transfer etmeyi istediği yıldızı formasına bağlamış olacak.

Comments are closed.