Fenerbahçe’nin Olay İddiası

fenerbahcenin olay iddasi 3buyukler

Fenerbahçe’den olay yaratacak bir hamle geldi. Sarı lacivertli takımın beklediği performansı elde edememesi ve özellikle teknik direktör Erol Bulut’un hamlelerinin sorgulandığı bu dönemde, olası bir teknik direktör değişikliği için yeni isim bulundu.

İddialara göre Sarı Lacivertli takımın Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, o teknik direktör ile görüşme gerçekleştirdi. Satı lacivertli takımın o isme sıcak baktığı biliniyor. İşte Fenerbahçe’nin görüştüğü o isim…

Sarı lacivertli takımın sportif direktörü olan Emre Belözoğlu’nun A Milli Takım’ı çalıştıran Şenol Güneş ile görüşme yaptığı ileri sürüldü.

Fenerbahçe’den olay yaratacak bir iddia geldi. Emre Belözoğlu yeni bir teknik direktör ile görüştü. Fenerbahçe özellikle Galatasaray derbisi sonrasında büyük bir hayal kırıklığına uğradı.

Takım derbiyi 1-0 kaybettikten sonra çıktığı maçlarda da başarılı olamadı ve en son oynadığı maç olan Ziraat Türkiye Kupası’nda Başakşehir’e yenildi ve kupaya veda etmek zorunda kaldı. İşte her şey bu şekilde başladı.

Bu iki maç sonrasında Fenerbahçe’nin teknik direktörü Erol Bulut’un kararları sorgulanmaya başlandı. Özellikle Mesut Özil transferi sonrasında maçlarda teknik adamın Mesut Özil hakkında iyi kararlar vermediği düşünülüyor.

Diğer yandan maçlarda çıkılan ilk 11’lerden ve oynanan futboldan memnun olmayan taraftar sosyal medyadan geçtiğimiz günlerde “Erol Bulut istifa” şeklinde birçok paylaşımda bulundu.

Yeni İsim Şenol Güneş

Genç teknik adam ile yollarını ayırmayı düşünen Fenerbahçe’de birçok farklı iddia ortaya atıldı. Bu ayrılık iddiaları sonrasında Erol Bulut yerine gelecek olan yeni teknik direktör ile görüşüldüğü iddiaları ortaya atıldı.

Sarı lacivertli takımın sportif direktörü olan Emre Belözoğlu’nun A Milli Takım’ı çalıştıran Şenol Güneş ile görüşme yaptığı ileri sürüldü.

A Milli Çalıştırıcısı Fenerbahçe’de

fenerbahcenin olay iddasi 3buyukler 2

Şenol Güneş’in Avrupa Şampiyonası nedeni ile teklife net bir cevap vermediği bilinirken Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un da tecrübeli hocaya sıcak baktığı biliniyor. Şenol Güneş iddialarının ardından ise sosyal medya da binlerce taraftar, bu konu ile ilgili olumu ve olumsuz binlerce paylaşım yaptı.

Şenol Güneş’in kariyerine bakıldığında tecrübeli teknik adam kariyerinde iki kez ay yıldızlı ekibi çalıştırdığı biliniyor. Toplamda 8 farklı kulüpte görev alan Şenol Güneş sırası ile Trabzonspor, Boluspor, İstanbulspor, Antalyaspor, Sakaryaspor, Seoul, Bursaspor ve Beşiktaş’ın teknik direktörlüğünü yaptı.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …