Jorge Jesus Fenerbahçe İçin Corinthians’ı Reddetti

Süper Lig’de zirve yarışında yer alan sarı kanarya Fenerbahçe sezon sonun da çifte kupa ile sezonu tamamlamak istiyorlar.

Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Lig ‘ de şampiyonluk yarışı içinde lider sarı kırmızılı takımı takibe devam ediyorlar.

Sarı lacivertliler son olarak Süper Lig’in 32. haftasında deplasmanda konuk oldukları Sivasspor’ u 3 – 1’lik skorla mağlup etmeyi başardılar. Sarı kanarya şampiyonluk yarışında takip ettiği sarı kırmızılı takım Galatasaray ise derbide Beşiktaş ‘ a 3 – 1 ‘ lik skor ile mağlup olarak sahadan ayrıldı. Derbi sonrasında sarı lacivertli takımın da süper lig de ki şampiyonluk umutları da giderek artıyor.

Sezon sonun da sarı lacivertli takım da şampiyonluk ile başarı gelmesi halinde Fenerbahçe yönetimi ve başkanı yola tecrübeli teknik adam Jorge Jesus ile de yola devam ederek gelecek sezon da takımı Portekizli teknik adama emanet etmek istiyorlar.

Takımdaki geleceği belirsiz olan tecrübeli teknik adam Jorge Jesus için sezon ortasında birçok da iddia ortaya atılıştı. Brezilya ya döneceği Flamingo ile adı geçen Portekizli teknik adam her seferinde 1 yıllık sözleşmesi olduğunu ve sezon sonun da sarı lacivertli takım dan da ayrılmak istediği biliniyordu.

Portekizli teknik adam Jorge Jesus, Fenerbahçe ile sözleşme imzalamak için kendisine yapılan teklifte Corinthians takımı ile masaya oturmayarak tekliflerini reddettiği oraya çıktı.

Bu gelişmeler sonrasında Portekizli teknik adamın gelecek sezon içinde sarı lacivertli takımın başında kalmaya da sıcak baktığı söyleniyor. Şampiyonluk gelmesi halinde zaten başkan Ali Koç ‘un tecrübeli teknik adamı kolay kolay bırakacağını da düşünmüyorum.

3buyukler jorge jesus fenerbahce icin corinthians i reddetti

BREZİLYA’DAN GELEN TEKLİFLERİ GERİ ÇEVİRDİ

Portekizli teknik adam Jorge Jesus bu sezon süper lig de en tecrübeli teknik adamlar arasında ilk sırada adı yazılacak isimlerden birisi.

Sarı lacivertli takımı yıllar sonra kupaya çok yaklaştıran Portekizli teknik adamın sezon sonun da ki durumu ise belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Fenerbahçe ile başarılı olması halinde kariyerine sarı lacivertli takım ile devam etmeyi düşünene hem başkan hem de Portekizli teknik adam karar vermiş gibi değil.

Brezilya ‘ dan Corinthians takımın kendisi ile bizzat ilgilendiği takımın basına getirmek istediği Portekizli teknik adam Corinthians’ ı teklifini geri çevirdi.

Portekizli teknik adam kariyerinde nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.

3buyukler jorge jesus fenerbahce icin corinthians i reddetti 1

BREZİLYA MİLLİ TAKIMINDAN TEKLİF BEKLİYOR

Tecrübeli teknik adam Jorge Jesus Brezilya milli takımına teknik direktörlük yapmayı hayal ettiği ve Brezilya Milli Takımı’ndan davet beklediği söyleniyor.

Kariyerine Brezilya ‘ da bir takım ile devam etmek yada milli takımın basına geçmek isteyen teknik adam Vitor Pereira’nın Flamengo’dan ayrılmasının ardından adı Flamengo ile de anılmıştı.

Sezon sonun da nerede kariyerine devam edeceği merak edilen Portekizli teknik adam için son birkaç hafta kaldı.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …