KANARYA FENERBAHÇE’DE 16 YAŞINDAKİ YETENEK

kanarya fenerbahcede 16 yasindaki yetenek 3buyukler

Süper Lig’in sarı lacivertli ekibi Fenerbahçe’den Erol Bulut’un takımdan gönderilmesinin ardından teknik direktörlük koltuğuna Emre Belözoğlu geçmişti.

Efsane isim Emre Belözoğlu’nun teknik direktörlük koltuğuna oturmasının ardından a takımla birlikte antrenmanlara çıkması için altekma yükseltilen henüz 16 yaşındaki Arda Güler antrenmanlarda göstermiş olduğu performans ile herkesin takdirini topladı.

Genç ve yetenekli futbolcu antrenmanı göstermiş olduğu soğukkanlılık ile gelecekteki potansiyelini işaret etti.

Daha önce kadrosundaki yetenekli futbolcu Ömer Faruk Beyaz’ı iyi değerlendiremeyen ve elinden kaçırmış olan sarı lacivertli ekip 16 yaşındaki yetenekli futbolcu da aynı hatayı yapmak istemiyor.

GÖZ DOLDURUYOR

Sarı lacivertli ekip Fenerbahçe’de teknik direktörlük koltuğuna eski sportif direktörü Emre Belözoğlu’nun oturmasıyla antrenmanlarda büyük bir farklılık gözlemlemeye başladı.

Daha önce antrenmanı drone ile yaparak antrenmanlarının kayıtlarını alındı Ve dinleyerek eksikleri gidermeye hedefleyen Emre Belözoğlu geçtiğimiz 3 günde yapılan antrenmanlara 16 yaşındaki gelecek vadeden futbolcu Arda Güler’i A takım ile birlikte antrenmanlara çıkarmaya başladı.

Bence de yer alan haberlere göre sarı lacivertli ekibin altyapısında Emre Belözoğlu ve dikkatle takip etmiş olduğu ve 3 yıllık profesyonel sözleşme imzalanan genç yetenek Arda Güler yapılan antrenmanlarda kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı.

Henüz 16 yaşında olmasına rağmen göstermiş olduğu performans ile yeteneğini çalışkanlığını ve soğukkanlı oluşunu sergileyerek tüm takım arkadaşları tarafından takdir edilen genç oyuncu şimdiden göz doldurmaya başladı.

Atakum ile antrenmanlara çıkmasının yanı sıra sarı lacivertli U19 takımı ile karşılaşmalara çıkan 16 yaşındaki Solak futbolcu yapılmış olan Pas antrenmanlarında ve Çift kale maçlarda kalitesini ortaya koymaya başladı.

ÖMER FARUK’DAN DERS ALINDI

kanarya fenerbahcede 16 yasindaki yetenek 3buyukler 2

Gelecek için büyük bir potansiyele sahip olan 16 yaşındaki Arda Güler konusunda sarı lacivertlilerin teknik direktörü Emre Belözoğlu çok dikkatli davranıyor.

İçerisinde bulunduğumuz sezon itibarıyla devam eden şampiyonluk yarışında lacivertliler in a takım ile Süper Lig karşılaşmalarında forma giymesi pek mümkün gözükmeyen 16 yaşındaki futbolcu Antrenmanlarla takıma alıştırıp takımın seviyesine hızlı bir şekilde adapte olmasa hedefleniyor.

Daha önce kadrosundaki yetenekli futbolcu Ömer Faruk Beyaz’ı iyi değerlendiremeyen ve elinden kaçırmış olan sarı lacivertli ekip Fenerbahçe 16 yaşındaki yetenekli futbolcu da aynı hatayı yapmak istemiyor.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …