My Post 19 1

MESUT ÖZİL FENERBAHÇE’DE DAHA MUTLU

Posted by

Sarı lacivertli takımın yıldız transferi Mesut Özil taraftarın ve Fenerbahçe camiasının büyük beklentiler ile kadroya katılmış olduğu isim.

Yıldız oyuncu sarı lacivertli forma ile gösterdiği performans beklenen düzeyde olmayınca sarı lacivertli camianın beklentisinin altında kalması taraftarı bir hayli düşündürdü.

Anacak yıldız oyuncunun geçirmiş olduğu sakatlıklar ve oyun formundan dolayı uzun süren aradan sonra tekrardan oyuna dönmesi biraz zaman alacaktı.

Mesut Özil yavaş yavaş performansında üzerine koyarak gerçek performansını sahaya yansıtmaya oldukça çok yakın.

Son olarak UEFA Avrupa Ligi maçında E. Frankfurt maçındaki performansı ve attığı gol sonrası kendisine gelen yıldız isim gerçek performansına ulaşmaya çok yakın.

3buyukler mesut ozil fenerbahcede daha mutlu

Mesut Özil’de Neler Değişti?

Sarı lacivertli forma altında oldukça mutlu olan Mesut Özil Fenerbahçe de attığı goller sonrasında ki sevincinde bu bir hayli göze çarpıyor. Daha önce Arsenal de iken bu kadar sevinen bir oyuncu değilken sarı lacivertli forma altında takımın bir parçası gibi hissediyor.

Takımı Fenerbahçe için oyun içerisinde büyük savaş veren futbolcu her zaman takım arkadaşları ile olan iletişimi genç oyuncular ile yakından ilgilenmesi onlara abilik yapması yol göstermesi ile takımı için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olması dikkat çekiyor.

En önemlisi de Fenerbahçe taraftarı olması sarı lacivertli renkleri sevmesi ile istediği yerde olduğundan tuttuğu takımın formasını giymesi onun için çok heyecanlı ve anlamlı bir şey olsa gerek.

3buyukler mesut ozil fenerbahcede daha mutlu.

Herkesin Desteği Arkasında

Mesut Özil sarı lacivertli takıma gelir gelmez camia tamamen oyuncunun arkasında olması gösterdiği kötü performansının yanında her zaman taraftarından yönetimine ve teknik heyetine kadar herkezin büyük desteğini her zaman arkasında hissetmesi oldukça önemli.

İstanbul da çok mutlu huzurlu olan Mesut Özil Fenerbahçe camiası ile tam bir aile olmuş gibi.

Teknik heyetin yıldız oyuncu Mesut Özil ‘ i yakından takip ettiğini bildiğimiz gibi oyuncunun fiziksel açıdan da yüklemeler ile gerçek performansına oldukça çok yaklaşıyor. Sakatlık riskini azaltmak için uzun süre daha da tutmak istemeyen Vitor Pereira ve ekibi Mesut Özil’ in maç eksikliğini de tamamlaması ile gerçek performansına ulaşması bekleniyor.