Samsunspor’da Şampiyonluk Planları Devam Ediyor

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor lig de çıktıkları 29 karşılaşma sonun da 18 galibiyet 9 beraberlik ve 2 mağlubiyet ile topladıkları 63 puan sonun da lig de 1. Sırada liderlik koltuğunda yer alıyor.

Sezona çok iyi başlayan Karadeniz ekibi Yılport Samsunspor Spor Toto 1. Lig’ de en yakın takibi İstanbul temsilcisi olan Eyüpspor’ a ‘ da 9 puan lık fark atmış durumda.

Spor Toto 1. Lig ‘ de Karadeniz fırtınası estiren Yılport Samsunspor ‘ da takımın tecrübeli teknik patronu olan Hüseyin Eroğlu, ligde şampiyonluğu erken ilan etmek istediklerini açık açık söyledi.

Spor Toto 1. Lig ‘ de Yılport Samsunspor’ un 7 lig maçı kaldı. En yakın rakibi ile 9 puan lık farkı koruması halinde Nisan ayı sonun da şampiyonluklarını ilan ede bilirler.

3buyukler samsunspor da sampiyonluk planlari devam ediyor

Spor Toto 1. Lig’de Samsunspor Fırtınası Var

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor lig de çıktıkları 29 karşılaşma sonun da 18 galibiyet 9 beraberlik ve 2 mağlubiyet ile topladıkları 63 puan sonun da lig de 1. Sırada liderlik koltuğunda yer alıyor.

Karadeniz ekibi çok etkili bir sezon geçirirken tüm şehir Samsun takımından erken şampiyonluk bekliyor.

Süper lig ‘ e yükselmeleri için Spor Toto 1. Lig’ de Yılport Samsunspor’ un 7 maçı kalırken bu mücadeleler den de galibiyet ile ayrılarak sezon sonun da Süper lig’ de olmak istiyorlar.

Yılport Samsunspor bu sezon Spor Toto 1. Lig’ de çıktıkları 29 karşılaşma sonun da 18 galibiyet elde ederken sadece 2 karşılaşmada sahadan mağlubiyet ile ayrılan taraf oldular.

Karadeniz ekibinde takımın tecrübeli teknik patronu olan Hüseyin Eroğlu, ligde şampiyonluğu erken ilan etmek istiyorlar.

Yılport Samsunspor bu sezon Spor Toto 1. Lig’ de çok önemli bir avantaj da elde ederken bu avantajı da iyi değerlendirmek isteyeceklerdir. Spor Toto 1. Lig’ de önlerindeki iki karşılaşmadan da galibiyet ile ayrılarak sezon sonuna kalmadan şampiyonluklarını ilan etmek pesindeler.

Samsunspor Erkenden Şampiyonluk Kutlamalarına Başlamak İstiyor

3buyukler samsunspor da sampiyonluk planlari devam ediyor 1

Yılport Samsunspor bu sezon Spor Toto 1. Lig’ de çok önemli bir avantaj da elde ederken önlerindeki Göztepe ve Tuzlaspor maçlarını kazanırsak matematiksel olarak 9 puan farkı koruyarak iki hafta sonun da şampiyonluklarını ilan edebilecekler.

Spor Toto 1. Lig’ de en yakın rakiplerine 9 puan fark atan Karadeniz ekibi Yılport Samsunspor kendisine en yakın takımlarında bir birleri ile oynayacağı maçlar olduğu için önündeki iki maçtan da 3 puan alıp sezon sonunu beklemeden şampiyonluk ipini göğüslemek istiyorlar.

Tüm şehir Samsun şampiyonluk kutlamaları için artık gün saymaya başlarken şehir de uzun süre sonra takımlarının süper lig de mücadele edecekleri için heyecanlılar.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …