SARI-LACİVERTLİLER EROL BULUT İLE YOLLARINI AYIRACAK MI

3buyukler sari lacivertliler erol bulut ile yollarini ayiracak mi

Fenerbahçe, Süper Lig’in 12. haftasında Kadıköy’de, Yeni Malatyaspor’u ağırlamış ve mücadeleden 3-0’lık yenilgi ile ayrılmıştı. Sarı Kanarya’nın kendi sahasında 3 kez üst üste ilk defa yenilgi tatması ile teknik direktör Erol Bulut sert eleştiriler altında kaldı.

Taraftarlar tarafından istifaya çağırılan Erol Bulut’un gidip gitmeyeceği ise henüz tam karara bağlanabilmiş değil.

FENERBAHÇE DİREKTÖR ARAYIŞLARINA MI BAŞLADI

Fenerbahçe’nin yetersiz oyunu için topa tutulan Teknik Direktör Erol Bulut akibeti merakla bekleniyor. Kanarya’nın direktör adayları konusunda Christoph Daum ve Aykut Kocaman isimlerinin ön plana çıktığı belirtildi.

Aykut kocaman ve Daum’un takımı tanıması ve kulübü bilmesinden dolayı isimlerinin geçtiği kaydedildi. Fenerbahçe yönetimi, bu konu için henüz resmi bir girişimde bulunmuş olmasa da ön hazırlıklara ve arayışlara başlandığı ifade ediliyor

3buyukler sari lacivertliler erol bulut ile yollarini ayiracak mi 2

SARI KANARYALI OYUNCULARDAN “BULUT” YORUMLARI

Yeni Malatyaspor karşısında alınan mağlubiyet sonrasında Erol Bulut’un sert eleştirilere maruz kalmasından sonra basın açıklamasında bulunan yıldız futbolcu Caner Erkin: “Bundan sonra herkes farklı olacak. Bunu söylüyorum.

Başkanımız taraftarımız bunu hak etmiyor. Şampiyon olmak için elimizden gelenin fazlasını yapmak zorundayız ve bunu yapacağımıza inanıyorum.” ifadelerini belirtti.

Maç sonrasında, Brezilyalı yıldızı Luiz Gustavo iseı yaptığı konuşma ile serzenişte bulundu. Gustavo: “Ben buraya geldiğimden beri bu kulübün hedefi çok netti, şampiyonluk. Bugün bunun tam tersini gösterdik.

Şampiyon olmak isteyen bir takım gibi değildik. Aynaya bakmalıyız. Rakiplerimize saygı göstermemiz gerekiyor. Ancak, böyle şampiyon olabiliriz. Bunun tam zıddını gördük.” dedi.

“SORUMLU BİZİZ”

Kadıköy’de Yeni Malatyaspor karşısında hezimete uğrayan Fenerbahçe oyuncuları soyunma odasında hep beraber toplandı. Sarı-Lacivertli ekibin tecrübeli isimleri: “Bu gece yaşananlar hiçbir şekilde kabul edilemez.

Bunun sorumlusu da biziz.” İfadelerini kullanarak özeleştiri de bulundu. Birçok oyuncu da bu görüşe katılarak destek verdi.

3buyukler sari lacivertliler erol bulut ile yollarini ayiracak mi 3

PELKAS SÜREKLİ OYUNDAN ÇIKARTILIYOR

PAOK’ta forvet arkası mevkiinde görev alan ve asistleriyle meşhur olan Pelkas‘ı, Yeni Malatyaspor karşısında Erol Bulut sol kanatta değerlendirmiş ancak istediği verimi alamadığını düşünerek Pelkas’ı oyundan çıkarmıştı.

Oyundan çıkmasından ve alınan kötü sonuçlardan dolayı mutsuz olduğu belirtilen Yunan futbolcu Pelkas, Bulut’un kendisini sürekli oyundan çıkartmasından dolayı rahatsız olduğunu belirtti.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …