Bernard Mensah

Bernard Mensah İle Galatasaray Anlaşma Yolunda

Posted by

Yeni sezon hazırlık çalışmalarını sürdüren Galatasaray ekibi, uzun zamandır gündem olan Bernard Mensah transferinde sona geldi. Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor ekibinde forma terleten oyuncuyu kadrosuna dahil edecek ekip, Atletico Madrid borcunu da ödedi. Bu sezon Süper Lig’de 25 maçta yer alan sporcu, 5 gole de adını yazdırmayı başarmıştı.

Gelecek sezon için transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray, adı sık sık anılan Bernard Mensah ile görüşmelere başladı.

Sarı kırmızılı kulübün transfer listesinde yer alan başarılı sporcunun transferi karşılığında, Kayserispor yalnızca Atletico Madrid borcunun kapanmasını istemişti. Borcu kapatanın, Mensah’ı alacağını belirten kulüp başkanının bu isteği üzerine Galatasaray da parayı kulübün hesabına yatırdı.

Bernard Mensah ile görüşmelere başlayan cimbomda, başarılı futbolcuyla ise anlaşmaya varıldığı bilgisi edinildi.

Maicon’un satışı üzerine ise Kayserispor Kulübü ile anlaşmanın resmen tamamlanacağı tahmin ediliyor.

Al Nassr ekibine Maicon’u satan Galatasaray ekibi, buradan elde etmiş olduğu gelirle de Mensah’ın bonservisini almaya çok yakın olacak.

Atletico Madrid’e Ödenmemiş Taksitleri Vardı

Atletico Madrid ekibinden 3.6 milyon Euro karşılığında Kayserispor ekibinin transfer ettiği oyuncunun ödemesinden ise taksitlerin olduğu ifade ediliyordu.

Bu sezon Süper Lig’de toplamda 25 oyunda forma terleten Ganalı sporcu, toplamda ise 5 gol ve 8 asiste adını yazdırdı.

Güncel Yazılar

Comments are closed.