Beşiktaş

Beşiktaş Vincent Aboubakar ile Anlaşmaya Vardı

Posted by

Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş ekibinin yeni transferi Vincent Aboubakar siyah beyazlı kulüpteki ilk antrenmanına çıktı.

Kara Kartal ekibinin kadrosuna dahil edilen 28 yaşındaki deneyimli sporcu, Porto ekibinden hazır olarak geldiği için İttifak Holding Konyaspor ekibinin kadrosuna da dahil edilen isimlerden oldu.

Transferinin resmileşmesinin ardından açıklama yapan Vincent Aboubakar, kariyerinin en güzel anılarını burada geçirdiğini söyledi. Bu kulübü asla unutamayacağının altını çizen sporcu, evine döndüğüne vurgu yaptı.

2016-2017 sezonunda Beşiktaş ekibinde kiralık olarak forma terleten Vincent Aboubakar, 3 yıllık aranın ardından ise Kara Kartal ekibine geri dönmüş oldu.

Portekiz ekibi Porto’dan bedelsiz olarak kulübe gelen başarılı oyuncu, Beşiktaş ile de 1+1 yıllık anlaşmaya imza attı.

Beşiktaş Sayesinde Parladım

Beşiktaş ekibindeki ilk antrenmanına dün çıkan tecrübeli sporcu, hayatında çok fazla tecrübe kazanmış olduğu bu büyük kulübe döndüğü için mutlu olduğunu ekledi. Beşiktaş’ın, kendisini duygulandıran çok sayıda anısının olduğu bir yer olduğunun da altını çizdi.

Beşiktaş sayesinde parladığını ve bugün ki durumuna ulaştığını belirten oyuncu, evine döndüğünü söyleyerek taraftarın da beğenisini topladı.

Başarılı oyuncunun tüm sağlık kontrollerinin yapılmasının ardından transferinin de tamamlandığı bilgisi verildi.

Güncel Yazılar

Comments are closed.