besiktasta yeni donemde transferlerde sikintikar var 3buyukler

BEŞİKTAŞ’TA YENİ DÖNEMDE TRANSFERDE SIKINTILAR VAR

Posted by
besiktasta yeni donemde transferlerde sikintikar var 3buyukler

Kara kartal Beşiktaş’ta yeni dönemde oyuncu anlaşmalarında sıkıntılar yaşanıyor. Her oyuncu hem ücreti, hem sözleşme detaylarını hem de oyunda kalma sürelerini beğenmiyorlar. Hal böyle olunca da teknik direktör Sergen Yalçın ve başkan Ahmet Nur Çebi rotalarını yeni oyunculara ve yeni adaylara çevirdi.

Hem forvet hem de stoper arayışında sıkıntılar yaşayan Beşiktaş ağustos ayı gelmeden bu zorlu süreci atlatmak ve yeni sezona iyi bir şekilde başlamak istiyorlar. Geçen sezon 2 kupayı da kazanan Beşiktaş’ın yeni sezon için de hedefi iki kupa birden kazanmak.

Bu kupalar için yoğun bir şekilde çalışan kara kartal Beşiktaş yeni sezon öncesi 4 hazırlık maçı yapacak. Özellikle Avrupa Kupaları için de hazırlıklarına devam eden ve orada da ülkemizi en şekilde temsil etmek isteyen Beşiktaş bu yüzden yoğun bir şekilde çalışıyor. Çalışmalarına hem ülkemizde hem de yurt dışı kamplarında devam edecek olan Beşiktaş’ın hazırlık takvimi oldukça yoğun.

besiktasta yeni donemde transferlerde sikintikar var 3buyukler 2

BEŞİKTAŞ’TAN SON GELEN HABERLER

Forvet için ise yedekte kalmayı sorun etmeyecek bir futbolcu aranıyor. Yönetimin radarına giren Chelsea’nin Nijeryalı yıldızı Ike Ugbo ile temasa geçildi.

Bir diğer olumsuz haber ise 2 aydır görüşmelerin devam ettiği Aleksander Mitrovic’den geldi. Fulham’da top koşturan futbolcunun menajeri Beşiktaş’tan 3 yıllık sözleşmenin yanı sıra yıllık 5 milyon Euro garanti ücret ve maç başına bonus istedi. Bunun üzerine başkan Ahmet Nur Çebi görüşmeleri sonlandırdı.

BEŞİKTAŞ’IN OYUNCU ARAYIŞLARI DEVAM EDİYOR

Kara kartal Beşiktaş’ta oyuncu arayışları devam ediyor. Hem kadrosunu güçlendirecek hem de maçlarda iyi bir performans sergileyecek transferlere ihtiyaç duyan Beşiktaş bu oyuncu süreçlerini ay sonuna kadar tamamlamayı düşünüyor.

besiktasta yeni donemde transferlerde sikintikar var 3buyukler 3

Her ne kadar yaz transfer dönemi eylül ayının ortasına kadar devam edecek olsa da sezon başlangıcında Beşiktaş kadrosunu oluşturmuş ve transferleri kesinleştirmiş olmak istiyor. Bu yüzden de tüm oyuncu transferlerinin süreçlerini hızlandırmaya başladı. Yedek kulübesinde oturmayı sorun etmeyecek, Beşiktaş’ın bütçesini çok fazla açmayacak ve aynı zamanda da performansı ile takımın ivmesini yukarıya çıkaracak bir oyuncu adaylarını takıma dahil etmek istiyorlar.